Ludmiła Kozłowska zamieściła dziś na swoim profilu na Twitterze zdjęcie z Fransem Timmermansem, holenderskim politykiem, który w Unii Europejskiej jest jednym z największych krytyków Polski. 

To kolejna osoba sympatyzująca z "totalną opozycją", która otwarcie chwali Timmermansa. Politykowi nadającemu na Polskę na arenie europejskiej laurkę wystawiała także europosłanka Platformy Obywatelskiej Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein. Stwierdziła, że Timmermans "kocha Polskę jak mało kto" i "jak mówi o Polsce, to ma łzy w oczach".

Kozłowska to osoba doskonale znana w naszym kraju. Szefowa fundacji "Otwarty Dialog" otwarcie krytykuje polski rząd. Jej mąż Bartosz Kramek w internecie nawoływał do obalenia demokratycznie wybranych władz, zamieszczając instrukcję pn. „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”. W sierpniu tego roku Kozłowska wpisana została przez polskie władze z najwyższym alertem do Systemu Informacyjnego Schengen.

Mimo tego, Kozłowska za pozwoleniem unijnych władz swobodnie porusza się po Europie i otwarcie szkaluje Polskę Polskę. Pojawiała się m.in. w Brukseli i w Berlinie.