O sztuce ukłonu

  

Polityczny weekend w kraju upłynął m.in. pod znakiem doniesień o nowej partii Ryszarda Petru. Mąż stanu ów, przestraszony, że mógłby się nie załapać do kolejnego politycznego rozdania opozycji, czyli na tzw. listę Tuska w wyborach do europarlamentu, postanowił działać.

Partia Teraz! za chwilę dołączy do szerokiej antypisowskiej koterii. Nie ma tutaj znaczenia żaden program czy jakieś projekty ustaw. Ma znaczenie jedno, być przeciwko PiS. Petru zapewnia, że zdoła jeszcze zebrać do swojej formacji garść działaczy rozczarowanych dotychczasową polityką Nowoczesnej, która zbytnio ukłoniła się PO. Może i zdoła, ale sam pan Ryszard i ci ewentualni działacze muszą pamiętać, że aby na jakiekolwiek listy się załapać, będą musieli giąć się w ukłonach (i nie tylko) jeszcze bardziej. O jakiejkolwiek tożsamości politycznej mogą zapomnieć.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts