Kobieta wysadziła się w powietrze

Мечеть «Сердце Чечни». / Автор: Саид-Эми Кайсаров - http://commons.wikimedia.org/w/index.php?title=File:%D0%90%D1%85%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D1%87%D1%83-%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B7%D0%BE%D0%B9.jpg&action=edit§ion=1, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=21894

  

Kobieta wysadziła się dziś w powietrze przed posterunkiem policji w Groznym, stolicy Czeczenii, republiki wchodzącej w skład Federacji Rosyjskiej - informują rosyjskie media. Nikt, oprócz terrorystki, nie zginął, ani nie został ranny - podało tamtejsze MSW.

Do zdarzenia doszło przy policyjnym punkcie kontrolnym na obrzeżach miasta.

Przedstawiciel policji powiedział mediom, że zamach przeprowadziła młoda kobieta

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Pies znalazł narkotyki... u ucznia

/ slaska.policja.pl Gliwice

  

Miała być lekcja o narkotykach, skończy się kryminałem. Knurowscy mundurowi odwiedzili jedną z tamtejszych placówek oświatowych. Dodajmy - poszli z psem specjalizującym się w wykrywaniu narkotyków. Niestety dla pewnego młodego człowieka pies podszedł do jego ławki i nie chciał pójść dalej. Przy zaskoczonym młodzieńcu znaleziono kilka porcji narkotyku. Nastolatka czeka teraz proces karny i wyrok.

Na tym, że knurowscy mundurowi zatrzymali w szkole 17-letniego ucznia, u którego policyjny pies specjalizujący się w wykrywaniu narkotyków wykrył woreczki z suszem konopi indyjskich, się nie skończyło.

Otóż młodzieniec wyszedł ze szkoły w asyście policjantów, którzy wraz z nim udali się do jego mieszkania. Tam pies... dokończył swego dzieła, wskazując kolejne woreczki z marihuaną. Łącznie zabezpieczono prawie 15 gramów marihuany.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl