KNF musi odzyskać wiarygodność

  

Dymisja Marka Chrzanowskiego w atmosferze skandalu poważnie uderzyła w wizerunek Komisji Nadzoru Finansowego. Podważyła jej wiarygodność. Dlatego priorytetem rządu Mateusza Morawieckiego i prezydenta Andrzeja Dudy powinno być jak najszybsze naprawienie ogromnych strat wyrządzonych przez Chrzanowskiego tej instytucji, stojącej na straży bezpieczeństwa ekonomicznego Polski i Polaków.

Niestety nie będzie to proste. Tym bardziej że przekaz o „poważnej korupcji w KNF” poszedł w świat. Sprawą rozmowy nagranej przez miliardera Leszka Czarneckiego zainteresowały się zachodnie media, które już nieraz ubolewały nad stanem demokracji w Polsce. Należy więc się przygotować na być może masowe próby podważania decyzji Komisji przez nadzorowane przez nią podmioty.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts