Wyciągnijcie z tego wnioski

  

Miliony Polaków głosowały na Prawo i Sprawiedliwość, bo wierzyły, że coś się wreszcie zmieni. I rzeczywiście, skończono z masowym okradaniem państwa, a jednym z efektów tego jest nadwyżka budżetowa i likwidacja skrajnego ubóstwa.

Mamy najwyższy w Europie wzrost gospodarczy. Polska staje się poważnym sojusznikiem Stanów Zjednoczonych i coraz skuteczniej walczy o równą pozycję w Europie. Nie warto tego zaprzepaścić na rzecz paramafijnej grupki geszefciarzy. Trzeba sprawdzić, kto i gdzie ich zainstalował, jak również to, jakie podejmowali, i wciąż podejmują, decyzje. Ci ludzie nie mają nic wspólnego z elektoratem PiS ani tym bardziej z premierem, do którego, jak wynika z ujawnionego nagrania, ustawiali się w opozycji. Było kilka kontrowersyjnych działań Komisji Nadzoru Finansowego wobec paru instytucji – warto się temu wnikliwie przyjrzeć. Dziwne jest również zachowanie osób w prokuraturze, które nie powiadomiły ministerstwa ani właściwych służb państwowych. A sam premier o wszystkim dowiedział się z gazety. Nie wierzę ani w dobre intencje Leszka Czarneckiego, ani totalnej opozycji. I dlatego PiS musi to natychmiast przeciąć i wywalić całą tę szajkę.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts