Uczcie się od „państwa PiS”

  

Tuż po 11 listopada „Gazeta Wyborcza” wystrzeliła kolejną torpedę w stronę rządu. Przepraszam, tekst o byłym już szefie Komisji Nadzoru Finansowego Marku Chrzanowskim i Leszku Czarneckim, właścicielu Getin Noble Bank, miał być torpedą, a wyszedł kapiszon.

Pal licho, że dziennikarzy śledczych z „Wyborczej” najpewniej zawiodła Wikipedia w sprawie Filipa Świtały. Z Filipów dwóch zrobiono jednego w tekście, który przez cały wtorek wisiał w górnych rejonach portalu Wyborcza.pl. W każdym razie opozycja woła o komisję śledczą w sprawie KNF i rytualnie marudzi, jak to źle jest w „państwie PiS”. Spójrzmy zatem. W „państwie PiS” Marek Chrzanowski nie zdążył wrócić do kraju, a już złożył rezygnację, choć być może nie miał na to ochoty. W państwie PiS minister sprawiedliwości z miejsca ogłasza śledztwo i stwierdza, że nie będzie patrzył na niczyje legitymacje partyjne. Od „państwa PiS” to wy się możecie uczyć, mili państwo z opozycji, jak szybko i jednoznacznie załatwiać takie sprawy. Tym bardziej że w kwestii Amber Gold wciąż udajecie, że wszystko było właściwie w porządku.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts