Nie mogło nas tam zabraknąć! Media Strefy Wolnego Słowa na kongresie w Jasionce

Prezydent Andrzej Duda zainaugurował dziś w Jasionce 3. edycję Kongresu 590, nad którym roztoczył swój patronat. W kongresie uczestniczy także premier Mateusz Morawiecki, wicepremierzy Beata Szydło i Jarosław Gowin oraz prezes Narodowego Banku Polskiego prof. Adam Glapiński oraz prezesi dużych państwowych firm jak Orlen, PGNiG, KGHM, PKO BP. W doborowym towarzystwie nie zabrakło również mediów Strefy Wolnego Słowa.

Kongres w Jasionce
twitter.com/screenshot/@GPtygodnik

Podczas kolejnej edycji Kongresu w Jasionce politycy i przedstawiciele wiodących polskich firm będą dyskutować o najważniejszych problemach gospodarczych. 

Jak wiadomo, Media Strefy Wolnego Słowa są bardzo zaangażowane w promocję polskiej gospodarki. "Gazeta Polska" jest organizatorem plebiscytu "Firma 100-lecia Niepodległości".

 

W poniedziałek 5 listopada w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród, podczas której głos zabrał m.in. redaktor naczelny „Gazety Polskiej”.  

Nie można obchodzić jubileuszu polskiej niepodległości, nie wspominając o historii gospodarczej Polski. To właśnie ona jest elementem walki o polską niepodległość

- mówił Tomasz Sakiewicz. 

Podczas kongresu w Jasionce również nie mogło nas zabraknąć. 

 

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Kongres 590 #Jasionka #Strefa Wolnego Słowa

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo