Makabryczne odkrycie w Toruniu. Znane są już wyniki sekcji zwłok

/ fot. Piotr Łuczuk/niezalezna.pl

  

W poniedziałek na terenie Działek św. Józefa w Toruniu odnaleziono dwa ciała - kobiety i mężczyzny. Przeprowadzona została już sekcja zwłok, jednak policja wyklucza na chwilę obecną udział osób trzecich.

Jak informuje portal ototorun.pl, policjanci w poniedziałek otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów na terenie Działek św. Józefa w Toruniu, znajdują się ciała dwóch osób- kobiety i mężczyzny.

W toku dalszych ustaleń okazało się, że zwłoki należą do 68-letniej kobiety i jej 49-letniego syna. Sekcja zwłok miała wyjaśnić przyczyny śmierci obojga osób. Okazało się, że do zgonu zarówno matki, jak i syna doprowadziła niewydolność oddechowo-krążeniowa. 

Wykluczono jednak, by doszło do zatrucia czadem. Policja na chwilę obecną nie zdradza szczegółów śledztwa. W najbliższych dniach znane mają być wyniki badań toksykologicznych.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: ototorun.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Dwie ofiary śmiertelne koronawirusa w Iranie. Dzisiaj potwierdzono ich zakażenie

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Dwie osoby zmarły w Iranie w wyniku choroby spowodowanej przez koronawirusa - poinformowała w środę państwowa agencja IRNA, powołując się na przedstawiciela ministerstwa zdrowia Alirezę Wahabzadeha

[polecam:https://niezalezna.pl/311751-koronawirus-w-iranie-w-ostatnich-dniach-zgloszono-kilka-przypadkow-dwa-potwierdzono]

Obie ofiary śmiertelne to osoby starsze, które przebywały w Kumie, ok. 140 km od Teheranu - poinformował Wahabzadeh. Wcześniej dzisiaj władze w Teheranie podały, że wykryto dwa pierwsze przypadki zakażenia koronawirusem, oba w prowincji Kum.

Epidemia rozprzestrzeniła się na ok. 30 krajów na całym świecie, w tym na kilka europejskich, m.in. Niemcy, Francję, Włochy i Finlandię, a także na USA. Zakażenie potwierdzono u ponad 75 tys. ludzi na całym świecie, a liczba ofiar śmiertelnych epidemii przekroczyła 2 tys. Poza Chinami kontynentalnymi i Iranem odnotowano dotąd sześć zgonów: dwa w Hongkongu i po jednym w Japonii, Francji, na Filipinach i na Tajwanie.

Koronawirus z Wuhanu, stolicy prowincji Hubei, może wywoływać groźne dla życia zapalenie płuc.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts