Czas na cyfrową transformację?

technologia - zdjęcie ilustracyjne / geralt; pixabay.com / Creative Commons CC0

  

Firma Gap Inc. ogłosiła nawiązanie strategicznej współpracy z Microsoft Corp.w celu realizacji strategii transformacji cyfrowej i dalej zakrojonego tworzenia nowych doświadczeń klientów we wszystkich swoich markach. Pracując z Microsoftem jako głównym partnerem chmury obliczeniowej, Gap Inc. może skupić się na innowacjach technologicznych, szybkości i elastyczności poprzez rozwiązania Microsoft Azure i Microsoft 365 w służbie wdrażania nowych możliwości i usprawnienia pracy w całej korporacji.

- Wraz ze zwiększaniem wartości i aktywnej działalności oraz przyspieszaniem działań w internecie i na komórkach możliwość skalowania technologii w bezpiecznym środowisku jest kluczowym czynnikiem umożliwiającym wzrost. Platforma Microsoft Azure daje naszym zespołom możliwości szybkiego zapewniania klientom innowacyjnych, spersonalizowanych rozwiązań z wykorzystaniem szerokiego doświadczenia po stronie Microsoft – mówi skomentowała Sally Gilligan, główna dyrektor informacji w Gap Inc.

Firma Gap Inc. ściśle współpracuje z Microsoftem w zakresie migracji setek aplikacji do Azure, skupiając się przy tym na zapewnianiu klientom w sklepach, w internecie i na komórkach płynnego, spersonalizowanego doświadczenia. Firma zaczyna od przenoszenia kluczowego inwentarza, sklepów i możliwości stron na platformę Azure w celu zapewnienia zaufanego, skalowalnego i wydajnego kosztowo rozwiązania. To właśnie te kluczowe możliwości stoją za portfelem marek i produktów w sprzedaży w ponad 90 krajach przez wiele kanałów, w tym 3100 sklepów w posiadaniu firmy. Korzystając z oferty PaaS Microsoft Azure, firma Gap Inc. skraca czas trafiania na rynki nowych usług skierowanych do klientów, tym samym dając klientom większe możliwości przez elastyczność miejsca i sposobu robienia zakupów. Chmura Microsoft Azure obsługuje model DevOps firmy poprzez który inżynierowie i zespoły zarządzania produktem szybko opracowują, wdrażają i testują nowe możliwości.
 
Budując i centralizując platformę danych na Azure, firma Gap Inc. może stosować zaawansowaną analitykę i uczenie maszynowe w celu nabycia kompleksowego zrozumienia klientów w przekroju kanałów oraz realizacji spersonalizowanej sprzedaży, marketingu i usług we wszystkich markach w portfelu. Firma korzysta także z rozwiązania Microsoft Power BI, które umożliwia pracownikom Gap Inc. wizualizację informacji i podejmowanie działań na ich podstawie w celu tworzenia jak najlepszych doświadczeń dla klientów, a tym samym przyczyniania się do dalszego rozwoju działalności.
 
Firma Gap Inc. wdraża także rozwiązania Microsoft 365 w celu zapewnienia pracownikom we wszystkich markach i oddziałach na świecie dostępu do jeszcze potężniejszych i bardziej kreatywnych sposobów na komunikację, współpracę i dzielenie się spostrzeżeniami.
 
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, news.microsoft.com, PR Newswire, centrumprasowe.pap.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Tłumy obejrzą mecz Lechia - Broendby

/ lechia.pl

  

Około 30 tys. kibiców powinno obejrzeć w czwartek w Gdańsku pierwszy mecz 2. rundy eliminacyjnej piłkarskiej Ligi Europy Lechia - Broendby Kopenhaga. „We wtorek w południe sprzedaliśmy ponad 16 tys. biletów” – powiedział rzecznik prasowy klubu Patryk Siedliński.

„W poniedziałek rozeszło się cztery tysiące biletów, a we wtorek w samo południe liczba sprzedanych wejściówek wyniosła 16 tysięcy. Jest szansa, że dwa dni przed spotkaniem przekroczymy granicę 20 tysięcy, a dynamika ich dystrybucji pozwala na stwierdzenie, że w czwartek o 19 na Stadionie Energa Gdańsk zasiądzie około 28-30 tysięcy kibiców. Będzie to jedna z najwyższych frekwencji podczas spotkań Lechii na tym obiekcie”

– zapewnił Siedliński.

Na trybunach nie zabraknie także sympatyków gości. „Spodziewamy się blisko 600 fanów Broendby” – dodał.

W pierwszej rundzie eliminacji LE duńska drużyna z Kamilem Wilczkiem w składzie okazała się lepsza od Interu Turku. Na własnym stadionie triumfowała 4:1 (Polak zdobył dwie bramki), natomiast w rewanżu w Finlandii rywale biało-zielonych przegrali 0:2. Z kolei Lechia przystąpi do tych rozgrywek od drugiej rundy.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl