W Dąbrowie Tarnowskiej pobiegli dla Niepodległości

"Dąbrowski Bieg 100-lecie Odzyskania Niepodległości" / malopolska.policja.gov.pl

10 listopada 2018 roku w Dąbrowie Tarnowskiej odbył się Dąbrowski Bieg Niepodległości, który miał na celu uczczenie 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Organizatorem nietypowego sposobu świętowania Niepodległości było Stowarzyszenie Sportowe Run Team Dąbrowa Tarnowska pod honorowym patronatem Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Wiesława Krajewskiego.

W biegach mogły wziąć udział zarówno dzieci, jak też osoby dorosłe. Trasa poszczególnych biegów przebiegała alejkami parku i w zależności od wieku zawodników miała długość od 200m do 2km. Komendę Powiatową Policji w Dąbrowie Tarnowskiej reprezentował Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej nadkom. Mirosław Strach wraz z policjantami.

Biorący udział w biegu funkcjonariusze zachęcili również do udziału swoje rodziny, które wraz z nimi pokonywały wyznaczony dystans. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a zwycięzcy puchary.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts