Polska wielokulturowa, a nie „faszystowska”! Czy lewicowe media to widzą?

Chociaż opozycja i część mediów ostrzegały przed "neofaszystami" i "skrajnymi prawicowcami", wczorajszy marsz okazał się być świetną demonstracją przywiązania do Polski. I to nie tylko rodowitych Polaków. Zobaczcie, jak wspólnie świętowaliśmy 100-lecie naszej niepodległości!

Jeden z obecnych na Biało-Czerwonym Marszu
twitter.com/avanti_ultras89

We wspólnym marszu, który przeszedł ulicami Warszawy, uczestniczyło ponad 250 tysięcy osób! Opozycja i część mediów ostrzegały przed "neofaszystami" i "skrajnymi prawicowcami". Tymczasem Marsz "Dla Ciebie Polsko" to świetna demonstracja przywiązania do Polski - nie tylko rodowitych Polaków.

Wśród uczestników marszu nie brakowało obcokrajowców, a także - najmłodszych, którzy na marsz przybyli wraz z rodzicami.

Jak podkreślał dzisiaj szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Jacek Sasin, "była bardzo radosna atmosfera, to nie był marsz, tak jak chcieli politycy opozycji, ludzi którzy zieją jakąś nienawiścią, czy niechęcią do kogokolwiek. Rozradowani ludzie, rozradowani Polacy – rozradowani, bo żyją w wolnym, demokratycznym, suwerennym państwie, które 100 lat temu odzyskało swoją niepodległość po 123 latach zaborów i przyszliśmy się wszyscy tam radować".

 

Źródło: niezalezna.pl

#marsz Dla Ciebie Polsko #Marsz Niepodległości

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo