Szef Kancelarii Premiera dziękuje Klubom "Gazety Polskiej"! "Polacy pokazali, że potrafią się zjednoczyć"

Dziś przez ulice Warszawy w Biało-Czerwonym Marszu przeszło ponad 250 tys. osób, z czego - jak szacuje redaktor Tomasz Sakiewicz - 20 tysięcy stanowili członkowie Klubów "Gazety Polskiej". Klubowiczom podziękował za uczestnictwo Michał Dworczyk, szef Kancelarii Premiera. - Ćwierć miliona Polaków w stolicy pokazało dziś, że potrafimy się zjednoczyć i uczcić święto naszej Ojczyzny - napisał na Twitterze Dworczyk.

Członkowie Klubów "GP" podczas niedzielnego marszu
fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Gdy tylko stało się jasne, jaki będzie kształt przemarszu, który przejdzie ulicami Warszawy 11 listopada, Kluby "Gazety Polskiej" niezwłocznie zadeklarowały swój udział w Biało-Czerwonym Marszu. Dziś tysiące klubowiczów z różnych zakątków kraju zebrało się na pl. Małachowskiego w Warszawie, by potem wspólnie włączyć się do idącego przez stolicę wielkiego marszu.

Jak szacuje Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej", dziś w Biało-Czerwonym Marszu wzięło udział 20 tys. członków Klubów "GP".

Klubowiczom podziękował dziś na Twitterze Michał Dworczyk, szef Kancelarii Premiera. 

- Ćwierć miliona Polaków w stolicy pokazało dziś, że potrafimy się zjednoczyć i uczcić święto naszej Ojczyzny. Dziękuje w szczególności MON, MSWiA za bezpieczne stulecie odzyskania Niepodległości! Serdeczne dzięki również dla Klubów "GP" i wszystkich uczestników Marszu!

 - napisał minister.

Wcześniej, podziękowania dla Klubów "Gazety Polskiej" i wszystkich pozostałych uczestników Marszu wyraził za pośrednictwem naszego portalu Tomasz Sakiewicz. 

- To wydarzenie zupełnie bez precedensu, ogromna dyscyplina , wielka odpowiedzialność i taka mobilizacja, jakiej trzeba, aby wygrywać Polskę. Jeszcze raz dziękuję

- powiedział redaktor naczelny "Gazety Polskiej".

 

 Źródło: Twitter, niezalezna.pl

#Narodowe Święto Niepodległości #100-lecie odzyskania niepodległości #11 listopada #Biało-Czerwony Marsz 100-lecia Odzyskania Niepodległości „Dla Ciebie Polsko” #Kluby "Gazety Polskiej" #Tomasz Sakiewicz #Michał Dworczyk

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo