Z OSTATNIEJ CHWILI

Żużlowcy Motoru Lublin drużynowymi mistrzami Polski • • •

Już jest stara śpiewka, a powinni obejrzeć te ZDJĘCIA! Zanim zaczęli obrażać - także dzieci

Jak wstępnie szacuje policja, we wspólnym marszu, który przeszedł ulicami Warszawy, uczestniczyło ponad 200 tysięcy osób! Opozycja i część mediów ostrzegały przed "neofaszystami" i "skrajnymi prawicowcami". Tymczasem Marsz "Dla Ciebie Polsko" to świetna demonstracja przywiązania do Polski - także wśród najmłodszych, których dzisiaj podczas przemarszu nie brakowało.

Wspólny marsz organizowany w stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości to owoc porozumienia strony rządowej ze Stowarzyszeniem Marsz Niepodległości. 

Jak szacuje policja, ulicami stolicy w marszu przeszło ponad 200 tys. osób. Nie brakowało wśród nich obcokrajowców, a także - najmłodszych, którzy na marsz przybyli wraz z rodzicami.

- Wspólny marsz to ogromny sukces. Wiemy już, że jest [na marszu - red.] bardzo, bardzo dużo ludzi. Być może dojdzie nawet do 200 tysięcy. Jesteśmy uradowani, były piękne uroczystości na pl. Piłsudskiego, wspaniałe przemówienie prezydenta. To wielki dzień

- powiedział portalowi niezalezna.pl prezes PiS, Jarosław Kaczyński.

- To bardzo cieszy, że jesteśmy razem, jest tu prezydent Duda, premier Morawiecki, są kombatanci, wojsko. Coś fantastycznego, świetna atmosfera

- podkreślił minister sportu i turystyki, Witold Bańka.

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#100-lecie odzyskania niepodległości #Narodowe Święto Niepodległości #11 listopada #marsz

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo