Jarosław Kaczyński specjalnie dla niezalezna.pl. "Wspólny marsz to ogromny sukces"

Wspólny marsz to ogromny sukces. Wiemy już, że jest [na marszu - red.] bardzo, bardzo dużo ludzi. Być może dojdzie nawet do 200 tysięcy - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński w rozmowie z reporterką portalu niezalezna.pl Lidią Lemaniak. Prezes PiS bierze udział w idącym ulicami Warszawy Biało-Czerwonym Marszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości "Dla Ciebie Polsko".

Prezes PiS Jarosław Kaczyński na marszu w Warszawie
Twitter.com/@pisorgpl

Wspólny marsz to ogromny sukces. Wiemy już, że jest [na marszu - red.] bardzo, bardzo dużo ludzi. Być może dojdzie nawet do 200 tysięcy. Jesteśmy uradowani, były piękne uroczystości na pl. Piłsudskiego, wspaniałe przemówienie prezydenta. To wielki dzień

- powiedział w rozmowie z naszą reporterką Jarosław Kaczyński.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości bierze udział - wraz z najważniejszymi osobami w państwie - w idącym ulicami stolicy Biało-Czerwonym Marszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości "Dla Ciebie Polsko".Marsz wyruszył kilka minut po godzinie 15 z ronda Romana Dmowskiego w Warszawie. 

Na czele Marszu idą politycy i wojskowi, za nimi - tłumy Polaków, niosących flagi i transparenty m.in. "Patriotyzm największa siłą narodu polskiego", "1918-2018 wolnym być!";

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#Jarosław Kaczyński #11 listopada #Narodowe Święto Niepodległości #100-lecie odzyskania niepodległości #Biało-Czerwonym Marszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości "Dla Ciebie Polsko".

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo