Są z nami m.in. Tomasz Sakiewicz, Dorota Kania, Michał Rachoń, Robert Tekieli i wielu innych znanych dziennikarzy. Są sympatycy i klubowicze "GP" z całej Polski. Jest młodzież!

Niemal każdy ma przy sobie biało-czerwone emblematy: opaski na ramię, często z kotwicą Polski Walczącej, szaliki z godłem, kokardy i flagi narodowe. 

Wcześniej Tomasz Sakiewicz, Dorota Kania oraz Kluby "Gazety Polskiej" złożyli kwiaty na Pomniku Żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej na pl. Małachowskiego.

O godz. 15 w Warszawie ruszy Biało-Czerwony Marsz "Dla Ciebie Polsko" - wydarzenie o charakterze uroczystości państwowej. Uczestnicy marszu zbierają się w Śródmieściu już od godzin przedpołudniowych. W okolicach ronda Dmowskiego można spotkać mieszkańców nie tylko Warszawy, ale również całej Polski.

Ul. Marszałkowska oraz al. Jerozolimskie zostały wyłączone z ruchu, nie kursuje tam komunikacja miejska.

Zamknięte są ulicy Skorupki i Wilcza, gdzie znajdują się squaty.

Biało-Czerwony Marsz "Dla Ciebie Polsko" wyruszy o godz. 15 z Ronda Romana Dmowskiego, przejdzie Alejami Jerozolimskimi, Mostem Księcia Józefa Poniatowskiego i zakończy się na Rondzie Waszyngtona.

W marszu uczestniczył będzie m.in. prezydent, premier, marszałkowie Sejmu i Senatu, a także - według zapowiedzi rzecznik PiS Beaty Mazurek - prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński i politycy tej partii.