Kluby „Gazety Polskiej” pójdą w biało-czerwonym marszu. NOWE INFORMACJE

Strona rządowa i Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” porozumiały się, by godnie świętować Dzień Niepodległości. Do momentu ruszenia marszu, czyli do godziny 15:00 Kluby "Gazety Polskiej" mogą mieć banery. "Potem będziemy działać zgodnie z instrukcjami służb i dalszymi ustaleniami" – wyjaśnia Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie".

Filip Błażejowski/Gazeta Polska

O godzinie 15:00 przewidziane jest przemówienie Prezydenta Andrzeja Dudy, a następnie marsz ruszy w stronę Stadionu Narodowego.

W marszu będą szły Kluby "Gazety Polskiej". Ich członkowie przyjadą z rozmaitych zakątków kraju. Spotykamy się 11 listopada o godz. 13:00 w okolicach Pomnika Żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej na pl. Małachowskiego. 

Nadal potrzebne są osoby mogące zasilić skład straży porządkowej.Przedstawiciele Klubów „Gazety Polskiej” proszeni są o zgłaszanie się w tej sprawie mailowo pod adresem: rogala14@gmail.com UWAGA! Zgłoszenia do służby porządkowej powinny zostać potwierdzone przez szefa klubu „Gazety Polskiej” zgłaszającej się osoby.

Do momentu ruszenia marszu, czyli do godziny 15:00 Kluby "Gazety Polskiej" mogą mieć banery. 

Potem będziemy działać zgodnie z instrukcjami służb i dalszymi ustaleniami – dodał Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie".

 

 


Źródło: niezalezna.pl

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo