Wielkimi krokami zbliża się Marsz Niepodległości 2018. Hasło tegorocznego wydarzenia. Brzmi  ,,Bóg, Honor, Ojczyzna”.

Te wyjątkowe obchody rozpocznie msza święta i różaniec.

Organizatorzy zapraszają wszystkich do celebrowania jubileuszowej Mszy Świętej, która rozpocznie się 11.11.2018 r. o godzinie 11:00 pod Sejmem RP przy Pomniku Armii Krajowej i Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie.

Zaraz po Mszy Świętej zgromadzeni odmówią różaniec i ruszą wspólnie w zorganizowanym marszu w kierunku Ronda Dmowskiego, gdzie równo o godzinie 14:00 organizatorzy otworzą zgromadzenie dotyczące Marszu Niepodległości.

Więcej szczegółowych informacji na temat tegorocznego Marszu Niepodległości ; trasy, programu, atrakcji - znajduje się na stronie internetowej "Marsz Niepodległości 2018".


Na czele biało-czerwonego marszu 11 listopada, jako jedna z pierwszych grup zorganizowanych, będą szły Kluby "Gazety Polskiej". Ich członkowie przyjadą z rozmaitych zakątków kraju. Spotykamy się 11 listopada o godz. 13:00 w okolicach Pomnika Żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej na pl. Małachowskiego.

Nadal potrzebne są osoby mogące zasilić skład straży porządkowej. Przedstawiciele Klubów „Gazety Polskiej” proszeni są o zgłaszanie się w tej sprawie mailowo pod adresem: rogala14@gmail.com
UWAGA. Zgłoszenia do służby porządkowej powinny zostać potwierdzone przez szefa klubu „Gazety Polskiej” zgłaszającej się osoby.

O ewentualnych zmianach będziemy informować.