Kluby „GP” na Marszu Niepodległości!

  

Po haniebnej i antypolskiej decyzji Hanny Gronkiewicz-Waltz, która zakazała Marszu Niepodległości w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, kluby „Gazety Polskiej” podjęły decyzję o oficjalnym uczestniczeniu w biało-czerwonym marszu, który będzie miał charakter uroczystości państwowych. Szybka decyzja prezydenta Andrzeja Dudy i premiera Mateusza Morawieckiego, stanowiąca, że organizacją marszu zajmie się rząd, a prezydent obejmie wydarzenie patronatem narodowym zmobilizowała Polaków, którzy będą chcieli pokazać wszystkim zaprzańcom, jak rozumieją patriotyzm i miłość do ojczyzny.

To niesłychane, co się stało! Wszędzie na świecie ludzie, którzy mają za nic swój kraj, swoich obywateli, nie mogliby uczestniczyć w życiu publicznym, a ich obecność wywoływałaby zażenowanie i niesmak. Jeżeli dodamy, że takie osoby pełnią wysokie funkcje publiczne, należy się zastanowić, gdzie tkwi błąd, że oni ciągle są wśród nas i nadal są bezkarni. Mam nadzieję, że miarka się przebrała. Najwyższy czas, żeby przestać traktować takie osoby jako zło konieczne, jak swoiste święte krowy. Bo już nie chodzi o nas, chodzi o Polskę i przyszłe pokolenia Polaków.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts