W niedzielnym marszu wezmą udział członkowie Klubów "Gazety Polskiej", którzy spotykają się w niedzielę, o  godz. 13 w okolicach Pomnika Żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej na pl. Stanisława Małachowskiego przy ul. Królewskiej.


Na czele biało-czerwonego marszu 11 listopada, jako jedna z pierwszych grup zorganizowanych, będą szły Kluby "Gazety Polskiej". Ich członkowie przyjadą z rozmaitych zakątków kraju. Spotykamy się 11 listopada o godz. 13:00 w okolicach Pomnika Żołnierzy Polskiej Organizacji Wojskowej na pl. Małachowskiego.


Nadal potrzebne są osoby mogące zasilić skład straży porządkowej. Przedstawiciele Klubów „Gazety Polskiej” proszeni są o zgłaszanie się w tej sprawie mailowo pod adresem: rogala14@gmail.com
UWAGA. Zgłoszenia do służby porządkowej powinny zostać potwierdzone przez szefa klubu „Gazety Polskiej” zgłaszającej się osoby.

O ewentualnych zmianach będziemy informować.


Kluby "GP" będą szły na czele marszu, jako jedna z pierwszych grup zorganizowanych.

Jak ustalił portal Niezalezna.pl - wśród uczestników marszu będzie również Jan Pietrzak. Pojawi się w sektorze Klubów "Gazety Polskiej" - będzie szedł, by świętować tak ważne dla naszego kraju wydarzenie jakim jest 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Organizatorzy apelują, aby zabierać jedynie flagi w biało-czerwonych barwach.