Poseł Schreiber: Hasło Trzaskowskiego "Warszawa dla wszystkich" upadło zanim objął urząd

Rafał Trzaskowski / Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska

Lidia Lemaniak

Dziennikarka portalu Niezalezna.pl

Kontakt z autorem

  

– Hasło Trzaskowskiego "Warszawa dla wszystkich" upadło zanim objął on urząd. Jak się okazuje Warszawa ma być tylko dla liberalnych planów i pseudo, postkomunistycznych elit. Na to naszej zgody nie ma, Warszawa ma być dla wszystkich Polaków i marsz musi się odbyć – powiedział Niezalezna.pl poseł PiS, Łukasz Schreiber.

Posła PiS, Łukasza Schreibera zapytaliśmy o to, dlaczego nie zaczekano na decyzję sądu ws. Marszu Niepodległości.

Nie można było ryzykować w tej sytuacji. Nie mogliśmy iść w marszu, który byłby nielegalny. Wczoraj był ostatni dzień żeby uratować tę sytuację. Bardzo się cieszę, bo to bardzo odpowiedzialna decyzja pana prezydenta i pana premiera. Cieszę się również, bo po raz pierwszy będę mógł uczestniczyć w takim marszu – odpowiedział.

Poseł PiS w rozmowie z Niezalezna,pl zachęcił, żeby wszyscy poszli w  tym marszu, bo wszyscy mają zaproszenie.

Żebyśmy wszyscy razem mogli świętować 100. rocznicę odzyskania niepodległości i żeby dominowały tam wyłącznie biało czerwone flagi, a nie partyjne barwy – dodał.

Grzegorz Schetyna zapowiedział, że opozycja nie pójdzie w państwowym marszu, bo to będzie: "marsz hańby".

Przestaje mnie cokolwiek dziwić, co mówi pan Schetyna. Opozycja cały czas gra na destabilizację i mam takie smutne wrażenie, że najbardziej by chcieli, gdyby doszło do jakichś zadym i awantur. Temu też miała służyć decyzja prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz. Pomijam już fakt, że hasło Trzaskowskiego "Warszawa dla wszystkich" upadło zanim objął on urząd. Jak się okazuje Warszawa ma być tylko dla liberalnych planów i pseudo, postkomunistycznych elit. Na to naszej zgody nie ma, Warszawa ma być dla wszystkich Polaków i marsz musi się odbyć – powiedział poseł Łukasz Schreiber.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Biały Dom twardo odpowiada Turcji

/ Pexels

  

Biały Dom wydał komunikat, w którym oznajmił, że Turcja nie może kupić amerykańskich samolotów F-35, jeśli wybrała rosyjski system S-400. Prezydent Recep Tayyip Erdogan zapowiedział, że rosyjski system obrony powietrznej będzie wdrożony w 2020 roku.

"F-35 nie mogą współistnieć z rosyjską platformą zbierającą dane wywiadowcze, która zostanie wykorzystana, aby zbadać nasze zaawansowane zdolności (bojowe)" - głosi komunikat Białego Domu.

We wtorek desygnowany na szefa Pentagonu Mark Esper powiedział na przesłuchaniu w komisji sił zbrojnych Senatu USA, że Ankara nie może w tej sytuacji otrzymać amerykańskich samolotów F-35. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl