Świat postawiony na głowie

  

Donald Tusk stwierdził, że zostawił państwo i finanse publiczne w tak świetnym stanie, że to w zasadzie dzięki niemu możliwe stało się wypłacanie pieniędzy z programu 500+. Absurd? Oczywiście! A do tego brak jakiegokolwiek wstydu.

Wszyscy bowiem pamiętamy słowa ministra Rostowskiego, naczelnego finansisty PO, który z oksfordzkim akcentem perorował, że „piniendzy nie ma i nie będzie”, przegrany zakład posła PO Sławomira Neumanna z ministrem Pawłem Szałamachą (notabene Neumann do dziś przegranej kwoty nie wypłacił!) czy własne słowa byłego premiera, który drwił z możliwości szukania rezerw finansowych w niezapłaconych podatkach. Równie dobrze można twierdzić, że obniżenie wieku emerytalnego to także sukces „króla Europy”. W końcu gdyby go Tusk najpierw nie podwyższył, nie byłoby czego obniżać.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl