Gra na awantury

  

Zakaz Marszu Niepodległości we Wrocławiu i Warszawie służy rozhuśtaniu emocji. Jest to sprawdzony sposób, by do mediów poszedł przekaz o „faszystach” i „rozrabiaczach”. Stare metody rodem z najczarniejszych czasów PRL. Scenariusz przygotowany przez totalną opozycję jest czytelny i prosty do przewidzenia.

W Poznaniu mają się odbyć spokojne, godne, europejskie obchody Święta Niepodległości zorganizowane przez Jacka Jaśkowiaka z udziałem tak szacownych osób, jak Bronisław Komorowski, Róża Thun czy Lech Wałęsa. W Warszawie, we Wrocławiu oraz innych miastach, w których będą Marsze Niepodległości, „zaprzyjaźnione media” będą pokazywały agresywny, ziejący nienawiścią tłum. Jeśli dołożymy do tego apel komunistycznych generałów, przygotowany specjalnie na 100-lecie niepodległości, to scenariusz się dopełnia. Opozycja chce jeszcze raz zagrać ulicą, by za parę dni odezwała się zagranica potępiająca polskich faszystów. Dlatego trzeba już teraz pokazywać, że opozycji wcale nie chodzi o spokój. Wręcz przeciwnie. Chodzi o nakręcenie spirali agresji. Trzeba o tym pamiętać i spokojnie, z radością świętować 100-lecie niepodległości.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts