Końcowy gong dla Majchrowskiego

  

„Rozległ się gong. Czas minął” – powiedziała dziennikarka prowadząca ostatnią debatę kandydatów na prezydenta Krakowa: Jacka Majchrowskiego i Małgorzaty Wassermann. Ten gong, który wy-brzmiał po tym, jak Majchrowski nie mógł znaleźć karteczki, na której miał zapisane pytania do Wassermann, stanie się symbolem tej kampanii.

Dodajmy, kampanii zdecydowanie przegranej dla obecnego prezydenta Krakowa. Bo w szranki przeciwko Wassermann stanął człowiek, któremu się już nic nie chce, którego zmęczenie całą sytuacją można było zobaczyć na jego twarzy, usłyszeć w jego głosie. Ludzie, którzy go otaczają, utwierdzili go w przekonaniu, że piątą kadencję ma w kieszeni, że musi nadal chronić ich interesy. Interesy tych, którzy przez 16 lat bezkarnie bogacili się i opletli Kraków siecią mafijnych interesów od lat niszczących to miasto oraz jego mieszkańców. Systematycznie i z premedytacją robią z Krakowa raj dla deweloperów oraz miejsce uciech dla pijanych „turystów”. To widać i słychać wieczorem, a nad ranem czuć na każdej ulicy. Mam nadzieję, że młodzi ludzie, którzy wiążą swój los ze stolicą Małopolski, pójdą na wybory i zagłosują na Małgorzatę Wassermann, która wreszcie przerwie ten chocholi taniec Majchrowskiego.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts