Dyrektor WORD musiał przeprosić pracownika

Na ostatniej w obecnej kadencji sesji Sejmiku Województwa Łódzkiego dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi Łukasz Kucharski przy wszystkich obecnych przeprosił swojego byłego pracownika Lucjana Baranowicza za kłamliwe oskarżenia pod jego adresem, które wypowiedział rok temu także podczas sesji sejmiku - informuje Dodatek Łódzki "Gazety Polskiej Codziennie".

Siedziba Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi
Google Maps (screenshot)

- Pojawiły się wtedy niedobre emocje, które są złym doradcą

– tłumaczył Kucharski.

– Teraz na mocy porozumienia z panem Baranowiczem muszę wygłosić oświadczenie

– dodał dyrektor.

– W końcu doczekałem się słowa „przepraszam”, choć zostało ono wypowiedziane dopiero na zakończenie sesji, w wolnych wnioskach

– komentuje pokrzywdzony Lucjan Baranowicz.

„Serdecznie przepraszam pana Lucjana Baranowicza za użycie nieprawdziwych słów o sfałszowaniu przez niego wielu dokumentów, wygłoszonych 26 września 2017 r. na sesji sejmiku. Jednocześnie wyjaśniam, że nie było to powodem zwolnienia pana Baranowicza z pracy”

– takie słowa wypowiedział z mównicy Sejmiku Województwa Łódzkiego Łukasz Kucharski. Obligowała go do tego ugoda z byłym pracownikiem zawarta w lipcu br. przed sądem w Łodzi.

To był drugi proces, który demaskował kłamstwa dyrektora WORD na temat byłego przewodniczącego Solidarności w ośrodku Lucjana Baranowicza. 

CZYTAJ WIĘCEJ w dzisiejszym Dodatku Łódzkim "Gazety Polskiej Codziennie"!

 Źródło: Gazeta Polska Codziennie Dodatek Łódzki

 

#WORD #Łódź #sejmik województwa łódzkiego #Łukasz Kucharski #Lucjan Baranowicz

Anna Skopińska
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo