Tak wyglądała katastrofa śmigłowca w Leicester. Zobacz szokujące nagranie

Szokujące nagranie katastrofy śmigłowca w Leicester trafiło do sieci. W wypadku zginęło pięć osób, w tym polska pilotka Izabela Lechowicz, a także właściciel klubu piłkarskiego Leicester City Vichai Srivaddhanaprabha.

Zdjęcie ilustracyjne
fot. screen z wideo twitter.com

Około godziny po zakończeniu sobotniego spotkania 10. kolejki Premier League z West Ham United na King Power Stadium, helikopter właściciela Leicester City Srivaddhanaprabhy wylądował jak zwykle na płycie boiska, a później wzbił się w powietrze. Krótko po starcie pojawiły się problemy z maszyną, która spadła na ziemię na parkingu samochodowym nieopodal stadionu.

Właściciel "Lisów" Vichai Srivaddhanaprabha był wśród pięciu ofiar sobotniej katastrofy swojego śmigłowca w pobliżu stadionu King Power Stadium w Leicester. Pozostałymi ofiarami była dwójka współpracowników - Nursara Suknamai i Kaveporn Punpare - oraz pilot Eric Swaffer i pasażerka Izabela Lechowicz z Polski, która sama także była doświadczonym pilotem i instruktorem lotnictwa. Formalna identyfikacja zmarłych dopiero nastąpi, ale policja już potwierdziła ich tożsamość.

Wczoraj do sieci trafiło nagranie, pokazujące przebieg katastrofy.

 

 

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#Leicester City #Vichai Srivaddhanaprabha #Izabela Lechowicz #katastrofa śmigłowca

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo