Aplikacja mobilna pomoże walczyć z cukrzycą

Dostępna jest najnowsza wersja aplikacji mobilnej OneTouch Reveal, którą wyposażono w trzy nowe funkcje zapewniające jeszcze więcej informacji w celu wspierania zarządzania cukrzycą. Aplikacja znajduje się na pierwszym miejscu wśród najczęściej pobieranych aplikacji cukrzycowych w USA i Kanadzie już od 2017 r. i jest przy tym także jedną z najczęściej pobieranych aplikacji cukrzycowych na świecie .

smartfon - zdjęcie ilustracyjne
edar / pixabay.com CC0 Creative Commons

Aplikacja mobilna OneTouch Reveal to narzędzie zarządzania cukrzycą, które pomaga chorym na tę przypadłość w rejestrowaniu poziomu cukru we krwi z urządzeń bezprzewodowych i udostępnianiu wyników zespołom opieki zdrowotnej i najbliższym. Poza główną funkcją przedstawiania osi czasu epizodów związanych z cukrzycą we krwi oraz czynności uporządkowanych kolorystycznie w cyfrowym dzienniku najnowsza wersja aplikacji mobilnej obejmuje także poniższe trzy nowe funkcje.

- Automatyczne powiadomienia o powtarzających się wzorcach wysokiego lub niskiego poziomu cukru. Aplikacja wyłapuje wysokie lub niskie poziomy cukru i powiadamia użytkowników poprzez opcjonalne powiadomienia na smartfonach. Dzięki temu użytkownicy mogą podejmować odpowiednie kroki prowadzące do zapobiegania podobnym sytuacjom w przyszłości. Aplikacja może wysłać pięć różnych wiadomości: wykryto wzorzec wysokiego poziomu (1 tydzień), wykryto wzorzec niskiego poziomu (1 tydzień), wykryto powtarzający się wzorzec wysokiego poziomu (minionych 14 dni), wykryto powtarzający się wzorzec niskiego poziomu (minionych 14 dni) oraz przypomnienie o synchronizacji.

- Wyznaczanie i śledzenie celów. Funkcja pozwala użytkownikom na wyznaczanie i śledzenie realizacji indywidualnych celów pomiaru poziomu glukozy we krwi, rejestrowania węglowodanów i liczby kroków każdego dnia.

- Wartościowe monitorowanie. Nowy system porównywania A1C ukazuje użytkownikom 90-dniową średnią w porównaniu do laboratoryjnych wyników A1c, dzięki czemu użytkownicy mogą obserwować poziom cukru we krwi w czasie..

Aplikacja płynnie synchronizuje się z systemem monitorowania pomiaru glukozy we krwi za pomocą wbudowanej technologii inteligentnej Bluetooth. Narzędzia te pozwalają pacjentom na lepsze zrozumienie wyników pomiarów glukozy we krwi, podjęcie odpowiednich czynności prowadzących do powrotu do dobrego zakresu i tym samym powrotu do normalnego biegu życia.

Licząc ponad 1,3 miliona pobrań i ponad 107 milionów zarejestrowanych pomiarów glukozy we krwi, aplikacja mobilna OneTouch Reveal jest dostępna do pobrania bezpłatnie na urządzenia Apple z App Store i Android™ z Google Play w 24 krajach na świecie.

 

Źródło: niezalezna.pl, PR Newswire, centrumprasowe.pap.pl

#cukrzyca #zdrowie #nowe technologie #innowacje #aplikacja mobilna

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo