Nasi amp-futboliści idą jak burza... Zwycięstwo za zwycięstwem!

Zdjęcie ilustracyjne / fot. organizatorzy MŚ

  

Polscy amp-futboliści są na razie niepokonani na Mistrzostwach Świata w Meksyku. Biało-czerwoni zmierzyli się z Kolumbią i Kostaryką i oba mecze wygrali 1:0 po bramkach Krystiana Kapłona. Dziś mecz z Japonią, a do zajęcia pierwszego miejsca w grupie wystarczy nam tylko remis. Polacy zawsze grają jednak o pełną pulę.

Amp futbol to wyjątkowa odmiana piłki nożnej. Grają w nią bowiem osoby po amputacjach kończyć. W bramce zobaczymy zawodników po amputacji kończyn górnych, w polu grają osoby po amputacji kończyn dolnych - oni poruszają się o kulach. Gra niejednokrotnie jest bardzo emocjonująca, a zawodnicy dają z siebie wszystko. Gra w barwach narodowych jest spełnieniem ich marzeń.

Zobaczcie, jak dotychczas grali nasi reprezentanci w Meksyku. Dziś o 23.00 pojedynek z Japonią i... znów będzie się działo!

Zwycięska bramka w meczu z Kolumbią:

Skrót meczu Polska - Kostaryka:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kasza gryczana wycofana ze sklepów

/ https://gis.gov.pl

  

Główny Inspektor Sanitarny poinformował, że ze sklepów wycofano partie kaszy gryczanej. W zbadanych próbkach przekroczony został dopuszczalny poziom ochratoksyny A. Produktu nie powinno się jej spożywać.

Ostrzeżenie dotyczy dwóch partii produktu "TOPSELLER XXL kasza gryczana prażona 5 kg", które sprzedawane były w halach Selgros Cash & Carry. Wycofane produkty noszą oznaczenie

  • 8.10.19B/PL z datą minimalnej trwałości do stycznia 2021 r.
  • oraz 06.11.19B/PL z datą minimalnej trwałości do lutego 2021 r.

Można je zwrócić do sklepu Selgros. 

Poniżej publikujemy pełną treść komunikatu:

 

Główny Inspektor Sanitarny informuje, że firma Transgourmet Polska Sp. z o.o. wycofuje dwie partie produktu pn. „TOPSELLER XXL kasza gryczana prażona 5 kg”, wyprodukowane przez Cenos Sp. z o.o., ze względu na stwierdzenie przekroczenia dopuszczalnego poziomu ochratoksyny A w badanym produkcie.
Firma wykryła zagrożenie w wyniku kontroli wewnętrznej produktu oznaczonego numerem partii 08.10.19B/PL oraz datą minimalnej trwałości 01.2021. Procesem wycofania objęto również produkt oznaczony numerem partii 06.11.19B/PL oraz datą minimalnej trwałości 02.2021, z uwagi na ten sam surowiec użyty do produkcji tej partii.
Wycofywane partie produktu pn. „TOPSELLER XXL kasza gryczana prażona 5 kg” były sprzedawane w halach Selgros Cash & Carry.
Po uzyskaniu wyników badań laboratoryjnych wskazujących na niezgodność Transgourmet Polska Sp. z o.o. natychmiast zablokowała sprzedaż partii produktu, w której stwierdzono przekroczenie dopuszczalnego poziomu ochratoksyny A. W dniu 16.01.2020 firma poinformowała klientów o zdarzeniu, z prośbą o zwrot produktu oraz wycofanie produktu ze sprzedaży. Szczegółowe informacje o wycofaniu zawarte są także w komunikacie firmy na stronie internetowej http://www.selgros.pl/kasza-gryczana-topseller
Zalecenia dla konsumentów:
Dwie partie produktu „TOPSELLER XXL kasza gryczana prażona 5 kg” wskazane w komunikacie nie powinny być spożywane.
Firma Transgourmet Polska Sp. z o.o.  poinformowała o możliwości zwrotu produktu w miejscu zakupu.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, GIS

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts