Koneser czasu

  

Odezwał się Sławomir Nowak. Pamiętają Państwo? Ten od zegarków niezgłoszonych w oświadczeniu majątkowym. Były minister infrastruktury w rządzie Donalda Tuska. Od paru lat usiłujący budować drogi na Ukrainie. Z nieznanym mi skutkiem.

Ale odezwał się do Polaków. W związku ze zmianą czasu (a posiadacz tylu zegarków zapewne jest przecież koneserem czasu) zaapelował w nocy z piątku na sobotę do Polaków o przestawienie wskazówek. Tytułując nas „tępymi cepami”, zaapelował. Cóż, może to świadczyć o dwóch rzeczach. Po pierwsze, Nowak w piąteczek nadużył alkoholu i wyszła z niego prawdziwa natura. Być może również zachęcony sposobem na wyborczy sukces pani Hanny Zdanowskiej i pana Romana Smogorzewskiego zapragnął iść ich śladem i w ten sposób rozpoczął kolejną kampanię wyborczą. A najpewniej jedno i drugie.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts