„Sąd przyznał mi rację” – mówi nam prof. Pawłowicz. I dopytuje – „ciekawe, co na to feministki?”

/ Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Lidia Lemaniak

Dziennikarka portalu Niezalezna.pl

Kontakt z autorem

  

– Ciekawe, co powiedzą na to wszystkie feministki, koleżanki Owsiaka, z którymi tak chętnie się fotografuje. Sąd uznał, że w Polsce są niedopuszczalne takie seksistowskie ataki na kobietę w życiu publicznym – mówi Niezalezna.pl poseł PiS, prof. Krystyna Pawłowicz.

Jerzy Owsiak musi przeprosić poseł Prawa i Sprawiedliwości, prof. Krystynę Pawłowicz, za skandaliczną wypowiedź. Sąd I instancji wydał dziś wyrok w tej sprawie.

Sąd przyznał mi rację, mówiąc, że Owsiak mnie obraził. Były tam trzy moje zarzuty: słowa na Woodstocku, obrażał mnie również na swoim videoblogu oraz powiedział, że "jestem najpodlejszym typem człowieka". Po prostu mnie poniżał. Sąd uznał, że Owsiak jest winny, zasądził 10 tys. zł oraz obowiązek przeproszenia mnie w trzech miejscach – mówi Niezalezna.pl poseł PiS, prof. Krystyna Pawłowicz.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości dopytuje:

Ciekawe, co powiedzą na to wszystkie feministki, koleżanki Owsiaka, z którymi tak chętnie się fotografuje.

Prof. Pawłowicz zauważa, że "sąd uznał, że w Polsce są niedopuszczalne takie seksistowskie ataki na kobietę w życiu publicznym".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Zmarło 6-tygodniowe dziecko z Covid-19

/ pixabay.com

  

Z powodu koronawirusa w Connecticut zmarło sześciotygodniowe niemowlę - poinformował gubernator tego stanu Ned Lamont. To prawdopodobnie najmłodsza ofiara śmiertelna Covid-19 na świecie.

Dziewczynka trafiła do szpitala w ubiegłym tygodniu. Mimo wysiłków lekarzom nie udało się jej uratować. We wtorek wieczorem test wykazał, że dziecko ma koronawirusa.

"To wirus, który bezlitośnie atakuje najbardziej wrażliwych. To pokazuje jak ważne jest pozostanie w domu i ograniczanie kontaktu z innymi ludźmi"

- stwierdził gubernator Connecticut.

Lamont poinformował w środę o kolejnych 19 zgonach chorych z Covid-19 w Connecticut. Łącznie w położonym w pobliżu Nowego Jorku stanie zmarły już 85 zakażone osoby.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts