Homopropaganda w polskich szkołach. Dorota Kania ujawnia, co zapowiadało „Tęczowy Piątek”

Tęczowy piątek / Fotomag/Gazeta Polska

  

W 211 szkołach na terenie Polski zostanie dziś przeprowadzona akcja „Tęczowy piątek”. Jak ocenili politycy „o jest nachalna propaganda homoseksualizmu i tych wszystkich dziwnych zachowań”. Dorota Kania w TVP Info zwróciła uwagę, co mogło być zapowiedzią dzisiejszej akcji. Przypomniała kontrowersyjne decyzje Sławomira Broniarza, prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Kampania Przeciw Homofobii (KPH), współpracując z częścią placówek edukacyjnych w Polsce, zorganizuje dziś akcję agitacyjną, zatytułowaną „Tęczowy piątek”. Na korytarzach i w klasach szkolnych zawisną symbole nawiązujące do ruchów LGBT, a uczniom zostaną przekazane materiały poruszające tematykę orientacji seksualnej.

Jest to kolejna akcja zorganizowana przez środowisko propagujące ideologię gender

– powiedziała w programie „Minęła 8” na antenie TVP Info Dorota Kania, redaktor naczelna Telewizji Republika, wicenaczelna portalu niezalezna.pl.

Redaktor przypomniała, że kilka lat temu były propagowane w przedszkolach tego typu zajęcia.

W biedniejszych rejonach były oferowane pieniądze i wsparcie przedszkoli. Następnie okazało się, że nic nie ma za darmo. Jednym z warunków wejścia różnego rodzaju sponsorów, były właśnie zajęcia dotyczące gender. Gdy rodzice się zorientowali, że coś takiego ma miejsce – był ogromny protest. To się wówczas nie udało
– przypomniała.

Dorota Kania zwróciła uwagę, od czego zaczęło się zamieszanie w zw. z „Tęczowym Piątkiem”.

To zaczęło się od protestu rodziców. Zaczęli pisać w mediach społecznościowych, że nie ma na to zgody, że od własnych dzieci dowiadują się o całej akcji. Pojawia się pytanie, dlaczego jest to robione po cichu? Dlaczego rodzice nie mają wpływu na wychowanie swoich dzieci? Dlaczego nie są informowani kuratorzy i ministerstwo edukacji narodowej? Robi to pod swoją egidą Związek Nauczycielstwa Polskiego. To jest kolejny raz dość kontrowersyjne zachowanie i decyzje pana Broniarza, bo on jest szefem ZNP. Przypomnijmy sprawę nauczyciela roku, który zaprosił swojego partnera na galę i powiedział o nim gdy odbierał nagrodę. To było zapowiedzią, co się stanie dziś

– dodała.

 


 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

NATO chce dalszej współpracy z Kijowem

zdjęcie ilustracyjne / facebook.com/NATO

  

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg pogratulował w dzisiejszej rozmowie telefonicznej prezydentowi elektowi Ukrainy Wołodymyrowi Zełenskiemu zwycięstwa w wyborach. Stoltenberg zapewnił go o wsparciu Sojuszu Północnoatlantyckiego dla Ukrainy.

„Właśnie rozmawiałem z ukraińskim prezydentem elektem Wołodymyrem Zełenskim. Pogratulowałem mu zwycięstwa i zaprosiłem go do odwiedzenia w najbliższej przyszłości kwatery głównej NATO. NATO będzie nadal zapewniać Ukrainie zdecydowane polityczne i praktyczne wsparcie”

 - napisał dziś wieczorem na Twitterze Stoltenberg.

Zełenski, showman i producent telewizyjnych programów kabaretowych wygrał niedzielne wybory na Ukrainie z ogromną przewagą. Według Centralnej Komisji Wyborczej Ukrainy otrzymał on 73,22 proc. poparcia. Na urzędującego szefa państwa Petro Poroszenkę zagłosowało 24,45 proc. wyborców.

Ukraina w czasie prezydentury Poroszenki podkreślała swoje aspiracje euroatlantyckie. Choć kraj ten nie należy do Sojuszu, Poroszenko był zapraszany na spotkania przywódców państw NATO. Współpraca z Kijowem zacieśniła się po rosyjskiej agresji na Ukrainę w 2014 r.

W czerwcu 2017 r. ukraiński parlament zdefiniował prawnie, że członkostwo w NATO jest strategicznym celem polityki zagranicznej i bezpieczeństwa tego państwa.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl