W niedzielę ogólnopolska konwencja PiS w Radomiu

Konwencja PiS / twitter.com/pisorgpl

  

W najbliższą niedzielę odbędzie się ogólnopolska konwencja PiS w Radomiu z udziałem m.in prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego i premiera Mateusza Morawieckiego - poinformował dziś kandydat PiS na prezydenta Radomia, wiceszef MON Wojciech Skurkiewicz.

Skurkiewicz poinformował dziś w PR24, że w najbliższą niedzielę w Radomiu odbędzie się ogólnopolska konwencja PiS.

Cieszę się, że sztab główny, sztab PiS zdecydował się na zorganizowanie właśnie takiej imprezy w Radomiu

- zaznaczył.

Dodał, że "bez wątpienia na tej konwencji padną bardzo ważne słowa".

- Z jednej strony słowa podsumowania wyborów samorządowych, ale z drugiej strony pewnie również i te słowa dotyczące wyzwań, które przed nami stoją. Naprawdę się cieszę, że my będziemy mogli w Radomiu porozmawiać na ten temat, bo przypomnę, że Radom jest 14-tym pod względem wielkości miastem w Polsce

- powiedział Skurkiewicz.

Na Skurkiewicza zagłosowało w I turze wyborów 35 043 osób (40,39 proc.), na obecnego prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego - 39 445 osób (45,47 proc.). Witkowski w tegorocznych wyborach startuje pod szyldem Komitetu Wyborczego Wyborców Radosława Witkowskiego "Koalicja na Rzecz Zmian", w skład którego weszli przedstawiciele m.in.: PO, Nowoczesnej i SLD.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Polskiego kandydata przesłuchają niebawem

zdjęcie ilustracyjne / dimitrisvetsikas1969 CC0

  

Przesłuchanie polskiego kandydata na komisarza UE ds. rolnictwa Janusza Wojciechowskiego przed komisję ds. rolnictwa Parlamentu Europejskiego odbędzie się we wtorek 1 października - wynika z harmonogramu opublikowanego dziś przez PE.

Oznacza to, że Polak będzie jednym z pierwszych kandydatów, którzy będą odpowiadać na pytania eurodeputowanych. Poza komisją ds. rolnictwa pytania będą zadawać mu też europosłowie komisji ds. środowiska.

Przesłuchania kandydatów mają się zacząć w poniedziałek 30 września w Brukseli i zakończyć nieco ponad tydzień później, 8 października.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl