Rozbito lewą rozlewnię spirytusu

/ morski.strazgraniczna.pl

  

Linię technologiczną do odkażania i rozlewania spirytusu zlikwidowali w powiecie inowrocławskim funkcjonariusze z Morskiego Oddziału Straży Granicznej. Zabezpieczyli 1000 litrów spirytusu, akcesoria i substancje chemiczne, a także maszynę do cięcia tytoniu o łącznej wartości przeszło 90 tys. zł.

O rozbiciu lewej rozlewni spirytusu poinformował Morski Oddział Straży Granicznej.

Na posesji, gdzie funkcjonowała nielegalna rozlewnia, funkcjonariusze SG zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 34 i 54 lat.

Zabezpieczyli zbiornik z 1000 litrów spirytusu, filtr węglowy i chemikalia do odkażania spirytusu oraz butelki, do których alkohol był rozlewany, zanim trafiał do sprzedaży. Ponadto strażnicy graniczni zarekwirowali maszynę do cięcia tytoniu. Przy 34-latku ujawnili 2 gramy marihuany.

Po wykonaniu czynności procesowych mężczyźni zostali zwolnieni. Funkcjonariusze MOSG prowadzą dochodzenie w tej sprawie

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: morski.strazgraniczna.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Strzelanina w USA. Nie żyją co najmniej dwie osoby

/ twitter.com/screenshot/@MariettaDaviz

  

Co najmniej dwie osoby zginęły w strzelaninie, do jakiej doszło dzisiaj na terenie browaru w amerykańskim mieście Milwaukee - podały lokalne media. Jedna z gazet poinformowała nawet o siedmiu zabitych.

Na razie władze nie potwierdziły informacji lokalnych mediów o ofiarach. Policja poinformowała jedynie o "krytycznym zdarzeniu" w pobliżu firmy Molson Coors, w której pracuje ok. 1400 osób.

Stacje telewizyjne ABC i NBC poinformowały, że browar otoczyły silnie uzbrojone oddziały specjalnych jednostek policji.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts