Ulgą w smog

  

Ulga termomodernizacyjna jest istotnym wsparciem rządowych programów Czyste Powietrze i Stop Smog. Docieplanie budynków jest niezbędne, aby ograniczyć zużycie energii oraz emisję do środowiska zanieczyszczeń wytwarzanych przez gospodarstwa domowe.

Jest to ważne nie tylko z punktu widzenia polityki klimatycznej, ale także ze względów ekonomicznych, bo termomodernizacja zwraca się w niższych rachunkach za energię, ogrzewanie, gaz, które pozwalają utrzymać ciepło w naszych domach. To kolejne rozwiązanie, które pomoże w walce ze smogiem i zagrożeniami zdrowotnymi, jakie on ze sobą niesie. Wszelkie działania wspierające termomodernizację, które pozwolą poprawić jakość powietrza w Polsce i pomogą w walce z ubóstwem energetycznym, są także formą realizacji polityki klimatycznej Unii Europejskiej.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts