Zagadka rozstrzygnięta: opozycja "wygrała" wybory dzięki "Klerowi"?!

Wybory samorządowe z reguły mają to do siebie, że w zależności od tego, jak spojrzeć na ich wyniki, ich interpretacja może być bardzo różna. Zdaniem Andrzeja Saramonowicza, sympatyka totalnej opozycji, najwyraźniej niezważającego na rzeczywiste wyniki, to właśnie Koalicja Obywatelska z Rafałem Trzaskowskim na czele zwyciężyli w samorządach. Jeszcze mocniej szokuje wyjaśnienie "zwycięstwa", jakie proponuje reżyser...

Andrzej Saramonowicz
fot. YouTube

Co tam sondaże, ba! - co tam podane przez Państwową Komisję Wyborczą wyniki, które jednoznacznie wskazują na zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w sejmikach. Andrzej Saramonowicz, który zdążył już nas przyzwyczaić do swoich kuriozalnych przemyśleń i teorii, najwidoczniej żyje w alternatywnym świecie, w którym Polską, również tą lokalną, nadal rządzi Platforma Obywatelska. Cóż, taki "urok" wyborów samorządowych - każdy znajdzie coś dla siebie. Szokujące jest natomiast źródło rzekomego "zwycięstwa" Koalicji Obywatelskiej, którego reżyser upatruje w... filmie "Kler"!

Jako że we wpisie nie padają nazwy żadnej z partii (tego, że Saramonowicz jest fanem opozycji domyślamy się z jego dotychczasowej aktywności w sieci), można by się pokusić o nieco absurdalną tezę, iż reżyser cieszy się z wygranej PiS-u. Tylko co do tego ma "Kler"? Że niby taki kiepski, że jeszcze bardziej zmotywował wyborców PiS? 

Co ciekawe, reżyser nie podarował sobie wbicia paru szpilek pozostałym kandydatom opozycji, którzy "polegli" w walce o fotel prezydenta Warszawy. Gratulujemy poczucia humoru!

 

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Andrzej saramonowicz #Kler

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo