I się ulała żółć z celebrytów. Tak "Warszafka" komentuje wygraną Trzaskowskiego

"Król TVN" zachwycony nowym "królem Warszawy" / fot. YouTube, Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

Wybory na prezydenta Warszawy w pierwszej turze wygrał Rafał Trzaskowski, kandydat promowany od samego początku przez środowiska lewicowo-liberalne, a także... celebryckie. Tuż po ogłoszeniu wstępnych wyników warszawskich wyborów, w sieci zawrzało - niestety, głównie za sprawą chamskich komentarzy niektórych wyborców Rafała Trzaskowskiego.

Serdecznie gratuluję Rafałowi Trzaskowskiemu, jeżeli będzie chciał, to zawsze będzie mógł liczyć na moją pomoc

- powiedział Patryk Jaki, który w niedzielę wieczorem przegrał walkę o fotel prezydenta Warszawy. Szkoda, że wyborcy i fani jego konkurenta Rafała Trzaskowskiego nie wykazali tyle klasy. Komentarze niektórych z nich niestety obnażają smutną prawdę o środowisku sympatyzującym z Platformą Obywatelską. Na prowadzenie w rankingu chamskich wpisów zdecydowanie wysuwa się Jakub Wojewódzki - samozwańczy "król TVN-u" najwyraźniej nie wytrzymał napięcia i musiał wyrazić swój zachwyt nad wygraną Trzaskowskiego. A może raczej... przegraną Patryka Jakiego? Trudno ocenić:

Inny gwiazdor TVN-u Marcin Meller nie mógł sobie darować "zabawnej" parafrazy słynnych słów Joanny Szczepkowskiej o zakończeniu komunizmu w Polsce:

 
Jeszcze inni, jak Karolina Korwin Piotrowska, uderzyli w patetyczny ton. Padły słowa o "mieście niezłomnym"...:
 
 
Nie mogło również zabraknąć pełnego euforii wpisu "królowej KOD", czyli Krystyny Jandy:
 
 

Po więcej "euforycznych" reakcji zapraszamy do naszej galerii!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl