Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Klich trafia dla Leeds! To jego piąty gol w sezonie

Mateusz Klich zdobył bramkę dla Leeds United w 13. kolejce Championship - zaplecza angielskiej ekstraklasy piłkarskiej. Jego zespół przegrał jednak na wyjeździe z Blackburn Rovers 1:2. To piąty ligowy gol polskiego pomocnika w tym sezonie.

Zdjęcie ilustracyjne
twitter.com/LUFC

28-letni zawodnik, który niedawno znów zaczął grać w reprezentacji narodowej po czteroletniej przerwie, pokonał bramkarza gospodarzy w doliczonym czasie pierwszej połowy, doprowadzając do wyrównania. Wcześniej prowadzenie Blackburn dał Danny Graham, a w drugiej połowie wynik ustalił Irlandczyk Darragh Lenihan.

Przed pozostałym rozstrzygnięciami tej kolejki Leeds United zajmuje czwarte miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Liderem jest Middlesbrough - 25 pkt.