"Warszawa bez złodziei"! Ostry finisz kampanii Patryka Jakiego. WIDEO

Patryk Jaki / fot. Marcin Pegaz/Gazeta Polska

  

- Idziemy po uczciwą Warszawę. Odbijemy Warszawę tej mafii. Do kogo należy Warszawa? Nie do tych grup interesów, nie do tej mafii reprywatyzacyjnej. Warszawa będzie wreszcie wasza - mówił podczas koncertu wieńczącego akcję #100iMyPodBlokiem kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy Patryk Jaki.

Tutaj jest siła, tutaj pójdziemy po uczciwą Warszawę. Odbijemy Warszawę tej mafii. Dzięki wam, dziękuję wam bardzo. Do kogo należy Warszawa? Nie do tych grup interesów, nie do tej mafii reprywatyzacyjnej. Warszawa będzie wreszcie wasza. Idziemy po Warszawę

– mówił podczas finiszu swojej akcji Patryk Jaki.

Jak zaznaczył, najważniejsze dla stolicy jest odbicie jej z niewłaściwych rąk. 

Proponuję nowe hasło -  Warszawa bez złodziei

- dodał.

- Warszawa należała zawsze do najodważniejszych miast w Polsce. Warszawiacy, którzy podczas Powstania Warszawskiego mogli podjąć decyzję, zostajemy w domu, będziemy pilnowali, żeby tylko nam się nic nie stało, ale nie, masowo chwycili za broń. A wiecie państwo dlaczego masowo chwycili za broń? Dlatego, że kochali Warszawę, ale też dlatego, że zawsze chcieli stanąć w obronie bliźnich. Zawsze chcieli stanąć w obronie drugiego człowieka

- podkreślał kandydat ZP.

Zobaczcie nagranie:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Koronawirus: W Azji tonują optymizm. "Do końca epidemii jeszcze daleko. To będzie długa bitwa"

Zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com

  

Dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia dla regionu Zachodniego Pacyfiku Takeshi Kasai stonował nastroje w sprawie koronawirusa. Ostrzegł dziś, że do zakończenia epidemii COVID-19 w Azji jest jeszcze daleka droga, a kraje powinny przygotować się na długą walkę.

- Postawmy sprawę jasno, do końca epidemii jest jeszcze daleko. To będzie długa bitwa i nie możemy opuścić gardy

 - powiedział Kasai podczas wirtualnej konferencji prasowej.

[polecam:https://niezalezna.pl/319718-polska-firma-bedzie-sprzedawac-szybkie-testy-na-koronawirusa-pokaza-wynik-juz-po-10-minutach]

Kasai dodał, że nawet kraje, którym - tak jak np. Singapurowi - udało się "spłaszczyć krzywą" przyrostu zachorowań i utrzymać poziom zakażeń na stosunkowo niskim poziomie, są stale zagrożone nowymi, "importowanymi" przypadkami.

Japończyk zaznaczył, że celem środków bezpieczeństwa w obliczu epidemii jest jej zahamowanie oraz przygotowanie krajów i ich zasobów na ewentualność rozprzestrzenienia się wirusa na dużą skalę.

Doradca WHO Matthew Griffin dodał, że żaden kraj nie jest bezpieczny, bo wirus "koniec końców dotrze wszędzie". Jak zaznaczył, choć centrum epidemii jest dziś w Europie, prawdopodobnie przeniesie się w inne regiony świata.

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19. Objawia się ona najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni i zmęczeniem. Podejrzewa się, że do zarażenia koronawirusem, który może wywoływać groźne dla życia zapalenie płuc, doszło w Chinach pod koniec 2019 r. na targu w Wuhanie, stolicy prowincji Hubei.

[polecam:https://niezalezna.pl/319830-we-wloszech-1648-nowych-zakazen-to-spadek-w-porownaniu-z-poprzednimi-dniami]

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts