Z OSTATNIEJ CHWILI

Minister finansów Magdalena Rzeczkowska podpisała rozporządzenie przedłużające utrzymanie „zerowej” stawki VAT na żywność • • •

Ministrowie środowiska i energii o czystym powietrzu i wyborach samorządowych prosto z OSG

Pod hasłem "Państwo - Gospodarka - Samorząd" trwa w Siedlcach Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy. W tym roku niemal w całości poświęcony został tematyce gospodarki niskoemisyjnej w działaniach na rzecz czystego powietrza. Patronat nad wydarzeniem objął premier Mateusz Morawiecki, wśród gości nie brakuje ministrów jego rządu. Stream1 i portal niezalezna.pl zapraszają do obejrzenia studia z OSP, do którego zaprosiliśmy m.in. dwóch ministrów oraz prezydenta Siedlec.

Stream1

Minister środowiska Henryk Kowalczyk opowie nam o rządowym programie "Czyste Powietrze", w ramach którego w ciągu kilku najbliższych lat radykalnie ma poprawić się jakość polskiego powietrza. Jak, kiedy i ile będzie to kosztować?
Porozmawiamy też z ministrem energii Krzysztofem Tchórzewskim o pomysłach jego resortu na walkę ze smogiem, a także o tym, dlaczego w kontekście rządowego programu "Czyste Powietrze" tak ważne są najbliższe wybory samorządowe. 

Zapraszamy do obejrzenia naszego studia z Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego w Siedlcach, startujemy od godz. 17.00:

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Stream1 #Wojciech Kudelski #Siedlce #Ogólnopolski Szczyt Gospodarczy #Henryk Kowalczyk #Krzysztof Tchórzewski #Ministerstwo Energii #Ministerstwo Środowiska

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo