Kim jest Paulina Macutkiewicz? Tajemnicza kandydatka kradnie serca internautów!

fot. www.facebook.com/pg/paulinamacutkiewiczkandydatka

„Jestem osobą, która nie tylko obiecuje, ale też robi” - deklaruje. W jej "spocie" wyborczym usłyszymy też, że "w naszym mieście powinno być więcej warunków sprzyjających przedsiębiorczości, bo wtedy jest rozwój i to naprawdę dobrze wygląda". Panie, Panowie - poznajcie Paulinę Macutkiewicz, najsympatyczniejszą kandydatkę tegorocznych wyborów samorządowych!

Nazywam się Paulina Macutkiewicz. Ja i mój mąż Maciej mamy hurtownię farb oraz trójkę dzieci. Jestem politykiem. A Polska potrzebuje zmiany. Natychmiast. 

- możemy przeczytać na jej facebookowym profilu. W "spocie" wyborczym kandydatki na burmistrza możemy usłyszeć m.in. takie postulaty jak zwiększenie liczby miejsc pracy, rozwój przedsiębiorczości, czy ... odmalowanie miejskich budynków, co "przypadkiem" można powiązać z zarządzaną przez Paulinę Macutkiewicz i jej męża hurtownią farb. Dodatkowo, jej wyborcy mogą liczyć na "szansę na rozwój" i likwidację kolejek do lekarza dzięki "inwestycji w służbę zdrowia". Obietnice brzmią znajomo? Sami posłuchajcie:

 
Kandydatka, oprócz nagrania spotu, prężnie udziela się w mediach społecznościowych:
 

Wszystkim zdezorientowanym, spieszymy z wyjaśnieniem: w rzeczywistości "Paulina Macutkiewicz" to bohaterka wymyślona przez aktorkę Ewę Stasiewicz, która na co dzień występuje w jednym z zielonogórskich kabaretów. Satyryczny profil i fikcyjna postać Pauliny Macutkiewicz mają za zadanie pokazać polityków i ich przedwyborcze obietnice w krzywym zwierciadle, choć -  jak przyznaje sama Stasiewicz - zdarzają się czasem osoby, które dają się nabrać i wierzą w to, że Paulina Macutkiewicz to prawdziwa kandydatka. Jedno jest pewne - Paulina Macutkieiwcz podbiła serca internautów, a jej facebookowy fanpage śledzi ponad 7 tys. osób. Czy przekonała również Was?

 

 

 


SONDA
Wczytuję sondę...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl