Znalazł się kolejny „autorytet” od „wolnych sądów”. Tym razem głos zabrał reżyser „Kleru”

Reżyser kontrowersyjnego filmu \"Kler\", Wojciech Smarzowski, to kolejny \"znawca\" od \"wolnych sądów\". W sieci pojawił się absurdalny filmik z jego udziałem.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

Wyobraź sobie taką sytuację. Znowu jesteś w szkole podstawowej, w klasie masz Adriana, którego nie lubisz. Nie ma w tym nic złego, dlatego, że nie wszyscy muszą się lubić. Jednak tego feralnego dnia dochodzi do przepychanek, do wyzwisk. Ty nazwałeś go "pedałem", on ciebie "Żydem". Albo odwrotnie - to w sumie nie ma żadnego znaczenia. Dochodzi do bójki, Adrian zostaje ranny. Dalej okazuje się, że dyrektorką szkoły jest mama Adriana, a nauczyciele boją się zwolnień. - Jak myślisz, kogo tego dnia wypi***olą ze szkoły? Adriana czy ciebie? – pyta na nagraniu reżyser.

Można się domyślić, że "Adrian" to prezydent Andrzej Duda, dyrektorka szkoły to Julia Przyłębska – prezes Trybunału Konstytucyjnego, zaś nauczyciele – sędziowie, którzy mają obawiać się, że stracą pracę.

Smarzowski to kolejny "autorytet" od "wolnych sądów". Wcześniej w sieci pojawiły się nagrania tego typu m.in. Barbary Kurdej-Szatan, Piotra Frączewskiego, Krystyny Jandy, Piotra Zelta, Mai Ostaszewskiej i Agnieszki Holland.

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#wolne sądy #Wojciech Smarzowski #Kler

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo