Nie można uczyć, że homoseksualizm to grzech

  

Lokalny parlament w kanadyjskim stanie Alberta przyjął skandaliczną ustawę nakładającą na rodziny i katolickie szkoły politycznie poprawne ograniczenia - pisze strona PiotrSkarga.pl. W Zgromadzeniu Legislacyjnym większość posiada Partia Konserwatywno-Progresywna.

„Education Act” zabrania nauczania, że pederastia jest czynem grzesznym i nagannym moralnie. W myśl ustanowionego prawa, katolickie szkoły mają zmodyfikować swój program nauczania.  

Zdaniem Paula Farisa z Home School Legal Defence Associations, rząd stanowy „wyraźnie sygnalizuje, że w istocie zamierza naruszać prawo rodzin do prywatności w ich własnych domach”. W rozmowie dla portalu LifeSiteNews.com Faris zauważył, że „rząd, który dąży do kontroli nad naszym życiem osobistym, powinien budzić lęk i sprzeciw”. Według przyjętych przepisów, wszystkie szkoły mają obowiązek odzwierciedlać pluralistyczny charakter społeczeństwa. Wywołało to silny sprzeciw ze strony katolickich nauczycieli i organizacji chroniących prawa rodziców. Rządząca partia Konserwatywno-Progresywna posiada 67 z 83 mandatów w stanowej legislaturze, co zapewnia utrzymanie skandalicznego projektu.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Już w niedzielę "7x24". Nie przegap!

/ Telewizja Republika/screen

  

W niedzielę o godzinie 9:06 zapraszamy na program "7x24" Katarzyny Gójskiej. Do oglądania w Telewizji Republika i do słuchania w Polskim Radiu 24.

W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich głównych sił parlamentarnych. Będą musieli zmierzyć się m.in. z pytaniami i opiniami słuchaczy.

W niedzielę gośćmi red. Gójskiej będą:

    Joanna Lichocka (Prawo i Sprawiedliwość)
    Joanna Augustynowska (Platforma Obywatelska - Koalicja Obywatelska)
    Bożena Przyłuska (Sojusz Lewicy Demokratycznej)
    Marek Suski (Kancelaria Premiera)

Zapraszamy gorąco!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl