Dramat Magdaleny Środy! Była szantażowana w... osiedlowym sklepie!

Magdalena Środa ofiarą szantażu / Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

  

Dramatyczny obrót przybrały środowe zakupy Magdaleny Środy. Znana profesorka wybrała się po sprawunki do osiedlowego sklepu. Tam spotkała się jednak z niecodziennym ultimatum: sprzedawca nie chciał zrealizować transakcji, dopóki ta nie obiecała, że... zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego!

Pan w dzielnicowym sklepie powiedział, że nic mi nie sprzeda jeśli nie obiecam, że będę głosowała na Trzaskowskiego. 

- wyznała na Facebooku wyraźnie zaskoczona Magdalena Środa. Jak pani profesor poradziła sobie z tym jawnym szantażem?

Obiecałam. Tłumaczył swój pryncypializm tym, że zaroiło się od "obcych" ludzi, co to przyjechali do Warszawy wspierać farbowanego lisa z Opola. 

- opowiada poruszona.

Cóż, jak mus, to mus... Najwyraźniej pani profesor nie miała innego wyjścia, nie oceniajmy jej pochopnie! A jak natarczywy sprzedawca argumentował swój atak na Bogu ducha winną Magdalenę Środę? Sami przeczytajcie:

"A jaki mają język?! Słyszy pani te k.... latające w powietrzu? To "nowi Warszawiacy". 

W pełnym emocji wpisie pani Środy oczywiście nie zabrakło złotych myśli i ostrzeżeń przed krwiożerczym PiS-em:

PiS ma wielkie pieniądze a metody działania tej partii nie są ograniczone żadną etyką, żadnym dobrem wspólnym, żadną religią, to czysty nihilizm, stać ich więc na wszystko. 

"Profesora" pozwoliła sobie również na bojowe wezwanie mieszkańców Warszawy do  udziału w wyborach i obrony przed "oszustami". Dostało się  też prezydentowi Dudzie, którego profesor nazwała "farbowanym lisem" lub... "rybą" (sami nie jesteśmy pewni).

Jeśli Warszawa się podda to koniec z tym miastem, tak jak koniec demokracji zbudował nam inny farbowany lis (choć to może raczej coś na kształt ryby), który udawał kandydata na prezydenta wszystkich Polaków a został podnóżkiem podnóżków prezesa. Uwaga na oszustów! Warszawa to nowoczesne miasto, nie kruchta, nie pisoland, nie jakiewo... Dziś obowiązek głosowania jest absolutnie fundamentalny.

Co do tego, że obowiązek głosowania jest dziś  "absolutnie fundamentalny" zgadzamy się z prof. Środą w stu procentach! Może w końcu w stolicy będzie normalnie, bez miejsca na polityczne szantaże kobiet w średnim wieku! I to gdzie?! W osiedlowym sklepie... Jak widać, już nigdzie nie można czuć się bezpiecznie...

 


SONDA
Wczytuję sondę...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wojskowi planowali zamach stanu

flaga Wenezueli / pixabay.com/Clker-Free-Vector-Images

  

Władze Wenezueli poinformowały o aresztowaniu 27 wojskowych, podejrzanych o próbę zorganizowania zamachu stanu - poinformował Diosdado Cabello, przewodniczący Zgromadzenia Konstytucyjnego, organu lojalnego wobec prezydenta Nicolasa Maduro.

W północnym Caracas aresztowano 25 osób, dwóch żołnierzy zatrzymano w innym miejscu 

- powiedział dziennikarzom Cabello.

Wcześniej o aresztowaniu grupy wojskowych, którzy nawoływali do buntu, informowała Associated Press. Według tej agencji komunikat armii Wenezueli zdawał się potwierdzać doniesienia o rebelii w jednostce Gwardii Narodowej, która wywołała zamieszki w ubogiej dzielnicy Caracas, kilka kilometrów od pałacu prezydenckiego.

Według wojska o godzinie 2.50 czasu lokalnego (godz. 7.50 w Polsce) "mała grupa atakujących" z Boliwariańskiej Gwardii Narodowej ukradła "partię broni" na posterunku wojskowym w Petare w dzielnicy nędzy Caracas i uwięziła czterech żołnierzy.

Następnie grupa udała się do koszar w Cotiza, na północ od Caracas, gdzie nagrała film wideo, który rozpowszechniła na portalach społecznościowych. Na nagraniu buntownicy mówią, że nie uznają prezydenta Maduro i wzywają ludność do udzielenia im poparcia.

Siły policyjne i wojsko, rozmieszczone wokół koszar, użyły gazu łzawiącego wobec okolicznych mieszkańców, którzy przybiegli, by wesprzeć buntowników. Według mediów po aresztowaniu ci ostatni zostali przewiezieni do Fuerte Tiuna, głównego kompleksu wojskowego w kraju.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl