Latos chce stworzyć "Central Park"

/ Facebook.com/Tomasz Latos (screenshot)

  

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Bydgoszczy, Tomasz Latos, chce, by w mieście powstał park na wzór nowojorskiego Central Parku. Miałby on stanowić formę zagospodarowania terenu między Halą Łuczniczka a mostem Pomorskim.

- Mam propozycję, aby w tej okolicy stworzyć strefę, w której będzie można spożywać alkohol, ale też zapewnić inne możliwości. Myślę chociażby o możliwości postawienia stacjonarnych grillów

- powiedział Latos, przywołując przykłady innych polskich miast, m.in. Warszawy oraz Poznania.

Tereny między Łuczniczką a mostem Pomorskim Latos widzi jako "zadbany park centralny" i "bydgoską strefę relaksu".

- Można wzbogacić ten teren o zacumowane barki, a nawet foodtrucki i małą gastronomię i tak ożywić to miejsce. Można tutaj organizować koncerty

- dodał kandydat Zjednoczonej Prawicy.

Zadeklarował, że po wygranych wyborach stworzy nowy organ doradczy prezydenta Bydgoszczy, zajmujący się sprawami młodzieży. Będzie złożony z uczniów oraz studentów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: bydgoszcz24.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

British Airways. Szykuje się strajk pilotów

Zdjęcie ilustracyjne / fot. pixabay.com

  

Piloci British Airways zamierzają strajkować przez trzy dni we wrześniu - 9., 10. i 27. dnia miesiąca. Poinformował o tym związek zawodowy pilotów brytyjskich linii lotniczych. W zeszłym miesiącu zdecydowana większość pilotów British Airways opowiedziała się za akcją strajkową w sporze płacowym.

Związek napisał w wydanym w piątek oświadczeniu, że powiadomił British Airways, iż wezwie swych członków do strajku we wrześniu. Podkreślono, że oferta płacowa złożona przez British Airways nie zostanie zaaprobowana przez większość pilotów.

Linie British Airways uznały, że akcja strajkowa jest nieuzasadniona, twierdząc, że ich oferta płacowa jest godziwa, i ostrzegając, że strajki naraziłyby na kłopoty dziesiątki tysięcy pasażerów.

Poinformowano, że wprowadzane są zmiany do rozkładu lotów.

"Uczynimy wszystko, co w naszej mocy, by umożliwić podróże tak wielu ludziom, jak to będzie możliwe"

- napisano w oświadczeniu, zastrzegając jednak, że "jest prawdopodobne, iż wielu pasażerów nie będzie się mogło udać w podróż".

Zapewniono, że pasażerom, których loty zostaną odwołane, oferowany będzie zwrot pieniędzy za bilety bądź zmiana rezerwacji. Rozważany jest też leasing samolotów i załóg innych linii.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl