Latos chce stworzyć "Central Park"

/ Facebook.com/Tomasz Latos (screenshot)

  

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Bydgoszczy, Tomasz Latos, chce, by w mieście powstał park na wzór nowojorskiego Central Parku. Miałby on stanowić formę zagospodarowania terenu między Halą Łuczniczka a mostem Pomorskim.

- Mam propozycję, aby w tej okolicy stworzyć strefę, w której będzie można spożywać alkohol, ale też zapewnić inne możliwości. Myślę chociażby o możliwości postawienia stacjonarnych grillów

- powiedział Latos, przywołując przykłady innych polskich miast, m.in. Warszawy oraz Poznania.

Tereny między Łuczniczką a mostem Pomorskim Latos widzi jako "zadbany park centralny" i "bydgoską strefę relaksu".

- Można wzbogacić ten teren o zacumowane barki, a nawet foodtrucki i małą gastronomię i tak ożywić to miejsce. Można tutaj organizować koncerty

- dodał kandydat Zjednoczonej Prawicy.

Zadeklarował, że po wygranych wyborach stworzy nowy organ doradczy prezydenta Bydgoszczy, zajmujący się sprawami młodzieży. Będzie złożony z uczniów oraz studentów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: bydgoszcz24.pl, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Ostrzeżenie przed zamachem na Poroszenkę

Zdjęcie ilustracyjne / flickr.com/Ministry of Defense of Ukraine/CC BY-SA 2.0

  

Ostrzeżenie przed zamachem ogłoszono podczas występu prezydenta Ukrainy Petra Poroszenki w publicznej stacji telewizyjnej, dokąd przybył na przewidzianą ordynacją wyborczą debatę przed II turą wyborów prezydenckich, w której ubiega się o reelekcję.

„Poinformowano mnie właśnie, że w studiu znajduje się człowiek, który może dokonać aktu terrorystycznego” – oświadczyła prowadząca program dziennikarka Myrosława Barczuk, mówiąc, że uczestnicy programu mogą opuścić pomieszczenie. Poroszenko powiedział, że w nim pozostanie.

„Poproszono mnie, bym poinformowała, że akt terrorystyczny, o którym mówiłam, związany był z telefonem na linię alarmową 102 i mógł to być atak na prezydenta”

– wyjaśniła następnie prowadząca. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl