Śmiertelny wypadek koło Piły

Dwie osoby podróżujące samochodem osobowym marki peugeot zginęły w wypadku, do którego doszło w środę na drodze krajowej nr 10 z Piły do Bydgoszczy w miejscowości Pobórka Wielka (Wielkopolskie). Droga na tym miejscu jest zablokowana w obu kierunkach.

zdjęcie ilustracyjne
policja.pl

Jak poinformowała oficer dyżurny komendy powiatowej policji w Pile Żaneta Kowalska, auto osobowe czołowo zderzyło się z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym.

- Samochodem osobowym podróżowały dwie osoby - mężczyzna i kobieta, oboje zginęli na miejscu, natomiast kierowcy ciężarówki nic się nie stało. Na miejscu wypadku pracują wszystkie służby, jest także prokurator. Na tę chwilę trudno podać przyczynę zdarzenia, istnieje prawdopodobieństwo, że auto osobowe z nieznanych przyczyn zjechało na przeciwny pas jezdni - powiedziała.

Droga krajowa nr 10 z Piły do Bydgoszczy na tym odcinku jest nieprzejezdna w obu kierunkach. Blokada może potrwać do godzin popołudniowych. Policja wytyczyła objazdy, ale, jak zapewniła Kowalska, ruch jest dość płynny i nie tworzą się większe korki.

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl,

#wypadek #śmierć #Piła

redakcja
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo