Dzielne pisklę skoczyło w przepaść. To się nazywa szkoła życia! WIDEO

Pisklę berenikli / fot. Wikipedia/ Ralf Roletschek/ creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/

  

To wideo dosłownie zapiera dech w piersiach - udostępniony na Facebooku przez stację BBC Earth filmik przedstawia niezwykle dzielne pisklę rzucające się w przepaść. Okazuje się, że świeżo wyklute pisklęta bernikli białolicej na początku swojego życia muszą odbyć śmiertelnie niebezpieczny, 120-metrowy skok ze skalistego klifu. Czytelników o słabych nerwach uspokajamy: ptaszek przeżył! Choć niewiele brakowało... Sami zobaczcie!

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: BBC Earth, www.facebook.com/BBCEarthPolska/
Tagi

Wczytuję komentarze...

Policja: Uroczystości przybiegły spokojnie

zdjęcie ilustracyjne / policja.pl

  

Przedstawiciele policji poinformowali, że uroczystości pogrzebowe zmarłego tragicznie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza przebiegły spokojnie. Wzięło w nich udział około 45 tysięcy osób. Ponowne otwarcie Bazyliki Mariackiej planowane jest na sobotni wczesny wieczór.

O spokojnym przebiegu uroczystości poinformowała rzeczniczka prasowa pomorskiej policji Joanna Kowalik-Kosińska.

Dodała, że według szacunków w pożegnaniu prezydenta Gdańska wzięło udział około 45 tysięcy osób. Jak wyjaśniła, liczba ta obejmowała około 4,5 tysiąca osób, które znajdowały się we wnętrzu Bazyliki Mariackiej oraz niemal 40 tysięcy zgromadzonych w bezpośrednim sąsiedztwie świątyni i przed telebimami ustawionymi w czterech punktach w historycznym centrum Gdańska.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl