Ujawniono nieznane dotąd taśmy z restauracji "Sowa i przyjaciele". Na nagraniach uwieczniona jest rozmowa Jana Kulczyka z Pawłem Grasiem, a dotyczy ówczesnego ministra pracy z PSL – Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz Janusza Piechocińskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ujawniono kolejne nieznane taśmy z „Sowy i przyjaciół”. Tym razem „na tapecie” czołowi politycy PSL

Paweł Graś bardzo chwalił Władysława Kosiniaka-Kamysza za podwyższenie wieku emerytalnego do 67 lat i przejęcie pieniędzy z OFE.

Do sprawy odnieśli się dziś na konferencji wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek i szefa Sztabu Wyborczego PiS Tomasz Poręba.

Kurtyna opadła, jeśli chodzi o Polskie Stronnictwo Ludowe. Wraz z Platformą Obywatelską przeprowadzili dwie najgorsze reformy, które uderzyły w mieszkańców, także w mieszkańców wsi. PO i PSL działali w wielu obszarach tak, że kończyło się to aferami. Prawo i Sprawiedliwości gwarantuje uczciwość. Oto stawka tych wyborów

– powiedział Poręba.

Opublikowane taśmy pokazują, że PSL nie tylko podejmowało świadome działania przeciwko polskiej wsi, ale przede wszystkim przeciwko Polakom m. in. podwyższając im wiek emerytalny. Prawo i Sprawiedliwości jest gwarantem rozwoju Polski

- mówiła z kolei Beata Mazurek.

Poręba dodał, że „liczymy na to, że 21 października Polacy postawią na Prawo i Sprawiedliwości, na listę nr 10”.

Pokazano nowy spot.