Jest odpowiedź PiS na nowe taśmy. „Kurtyna opadła w przypadku PSL”. ZOBACZ SPOT

Spot / twitter.com/pisorgpl

  

- Okazało się, że rzecznik rządu PO-PSL przyznał, że „Władysław Kosiniak-Kamysz przeprowadził dwie najgorsze reformy w wolnej Polsce, tj. podniesienie wieku emerytalnego i OFE – powiedział dziś na konferencji prasowej Tomasz Poręba, przedstawiając nowy spot pt. „PSL = wyprzedaż Polskiej Ziemi”.

Ujawniono nieznane dotąd taśmy z restauracji "Sowa i przyjaciele". Na nagraniach uwieczniona jest rozmowa Jana Kulczyka z Pawłem Grasiem, a dotyczy ówczesnego ministra pracy z PSL – Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz Janusza Piechocińskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ujawniono kolejne nieznane taśmy z „Sowy i przyjaciół”. Tym razem „na tapecie” czołowi politycy PSL

Paweł Graś bardzo chwalił Władysława Kosiniaka-Kamysza za podwyższenie wieku emerytalnego do 67 lat i przejęcie pieniędzy z OFE.

Do sprawy odnieśli się dziś na konferencji wicemarszałek Sejmu Beata Mazurek i szefa Sztabu Wyborczego PiS Tomasz Poręba.

Kurtyna opadła, jeśli chodzi o Polskie Stronnictwo Ludowe. Wraz z Platformą Obywatelską przeprowadzili dwie najgorsze reformy, które uderzyły w mieszkańców, także w mieszkańców wsi. PO i PSL działali w wielu obszarach tak, że kończyło się to aferami. Prawo i Sprawiedliwości gwarantuje uczciwość. Oto stawka tych wyborów

– powiedział Poręba.

Opublikowane taśmy pokazują, że PSL nie tylko podejmowało świadome działania przeciwko polskiej wsi, ale przede wszystkim przeciwko Polakom m. in. podwyższając im wiek emerytalny. Prawo i Sprawiedliwości jest gwarantem rozwoju Polski

- mówiła z kolei Beata Mazurek.

Poręba dodał, że „liczymy na to, że 21 października Polacy postawią na Prawo i Sprawiedliwości, na listę nr 10”.

Pokazano nowy spot.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Matka ma zgodę sądu by... zmienić płeć dziecka. Ojciec jest bezsilny. Ta sprawa szokuje!

/ 3DMaennchen

  

Przeprowadzona zostanie chemiczna kastracja zdrowego dziecka, bo jedno z rodziców ma takie życzenie? Okazuje się, że tak absurdalna i przerażająca historia jest możliwa. Sąd w Teksasie orzekł, że 7-letni James może stać się Luną. Zrozpaczony ojciec przegrał walkę z matką chłopca.

Jeffrey Younger jest ojcem 7-letniego chłopca, którego matka stwierdziła, że woli mieć córkę. Niestety, nie udało mu się zwyciężyć w sądzie i uchronić syna przed zmianą płci. Potyczka dotyczyła opieki nad dzieckiem. Sprawę, choć ojciec podnosił, czym to grozi, wygrała matka.

Zdaniem ojca, chłopiec nie chce być dziewczynką, ale sąd w Dallas w Teksasie pozostał głuchy na jego argumenty.

Na podstawie jego wyroku matka dziecka, dr Anne Georgulas, uzyskała pełnię praw rodzicielskich i będzie mogła teraz zmienić Jamesa w Lunę. Jak podają media, kobieta będzie miała całkowitą swobodę w podawaniu dziecku żeńskich hormonów i środków blokujących okres dojrzewania. To oznacza chemiczną kastrację 7-latka.

Co więcej, ta niezrozumiała decyzja sądu obliguje ojca do uznania Jamesa za dziewczynkę. Od tej pory ma zwracać się do syna, jakby był córką, nie może zabierać dziecka w otoczenie, które uważa go za chłopca a sam będzie zmuszony do udziału w lekcjach dotyczących gender i transseksualizmu!

Jak podkreślają media, ojciec obawia się o życie Jamesa.

Do skutków ubocznych chemicznej terapii, polegającej na podawaniu dziecku hormonów płciowych, należą m. in.: zakrzepica żył, podniesiony poziom tłuszczu we krwi, kamienie żółciowe, wzrost wagi, bezpłodność, niskie libido, zaburzenia erekcji, czy nadciśnienie.

Pod wyłączną opiekę matki trafił również brat bliźniak Jamesa - Jude.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, dorzeczy.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl