To nie żart: hologram zmarłej piosenkarki wyruszy w trasę koncertową

Trasa koncertowa z udziałem hologramu zmarłej siedem lat temu wokalistki. Na taki pomysł wpadła firma Base Hologram, która zapowiedziała utworzenie hologramu Amy Winehouse. Pomysł poparł ojciec artystki, Mitch Winehouse, który stwierdził, że to dla niego "spełnienie marzenia". Wzięlibyście udział w takim koncercie...?

Amy Winehouse
fot. YouTube

Amy Winehouse powróci na estradę jako hologram, dzięki staraniom firmy Base Hologram. Fani zobaczą ją jako cyfrowo przetworzony obraz.  Hologramowi Winehouse towarzyszyć będzie grający na żywo zespół i inni artyści zaproszeni do projektu.

To spełnienie marzenia. Możliwość zobaczenia, jak znowu występuje jest czymś wyjątkowym i nie umiem tego nawet dobrze nazwać

- mówi ojciec Amy, Mitch Winehouse.

Muzyka naszej córki poruszyła miliony osób i to, że jej spuścizna dalej będzie żyła w ten przełomowy sposób znaczy dla mnie wszystko

- dodaje.

Jak donosi portal Billboard, trasie koncertowej towarzyszyć ma zbiórka pieniędzy na cele fundacji, której patronuje Amy Winehouse, a która pomaga osobom borykającym się z różnego rodzaju uzależnieniami. 

Amy Winehouse zaliczana jest do najciekawszych i najzdolniejszych wokalistek takich gatunków jak soul, jazz i R&B. Była laureatką pięciu nagród Grammy. W 2011 roku w wieku 27 lat została znaleziona martwa. Przyczyną zgonu było zatrucie alkoholowe.

 

Sonda
Wczytuję sondę...

 Źródło: niezalezna.pl, www.billboard.com

#koncert #trasa #hologram #Mitch Winehouse #Amy Winehouse

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo