Zabawne, zaskakujące, czasem niefortunne... Te plakaty wyborcze przejdą do historii!

Włodzimierz Nowotniak / facebook.com/Hity Kampanii Wyborczych

Kampania wyborcza to dla wielu kandydatów ubiegających się o miejsca w samorządach bardzo ciężka praca. Należy do niej również stworzenie hasła i plakatu. Trzeba przyznać, że nie jest to proste zadanie, a kandydaci stają na głowach, by zainteresować potencjalnego wyborcę. Dla naszych Czytelników zebraliśmy te nietypowe, oryginalne, zabawne, a czasem niezrozumiałe plakaty, które stały się hitami tej kampanii wyborczej.

Kampania przed wyborami samorządowymi, których pierwsza tura odbędzie się 21 października trwa w najlepsze. Nie da się ukryć, że jest to okres, w którym kandydaci na prezydentów, radnych, czy do sejmików ciężko pracują.

Okazuje się, że z pozoru proste zadanie, jakim jest wymyślenie hasła wyborczego, czy stworzenie plakatu, nie wszystkim wychodzi.

Niektórzy próbują nawiązywać do znanych filmów, inni w zabawny sposób wykorzystują swoje oryginalne nazwisko, ale są też tacy kandydaci, których plakaty ciężko zrozumieć. Z pewnością zapadną w pamięć Polaków na długo, jako hity tegorocznej kampanii wyborczej.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl