Taśmowe perpetuum mobile

  

Powołanie sejmowej komisji śledczej ds. afery taśmowej byłoby jedyną szansą, aby dopaść i ukarać tych ludzi, m.in. ze służb specjalnych, którzy przez lata żyli z tego procederu.

Pewnie wydawało się im, że to klasyczne perpetuum mobile pozwalające nie tylko mieć urobek operacyjny, werbować ważnych współpracowników, ale przede wszystkim ugrywać prywatne interesy. Wszystko się jednak wysypało. Temat ujrzał światło dzienne i zmiótł rząd PO-PSL. W sprawie jest tak wiele niewiadomych, fałszywych wątków i zmanipulowanych faktów, że tylko sejmowi śledczy w świetle jupiterów mogliby obnażyć raka, jaki przez lata toczył nasz kraj. Jednak czas wyborczy na pewno nie będzie ich sprzymierzeńcem, ale przecież nigdy nie ma doskonałego momentu na trudne i odważne decyzje.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl