Kuzyn mistrzyni MMA startuje... na wójta. Joanna Jędrzejczyk wspiera go, jak może!

Joanna Jędrzejczyk pojawiła się na spotkaniu z mieszkańcami / fot. M. Kowalczyk/niezalezna.pl

  

Słynna zawodniczka mieszanych sztuk walki Joanna Jędrzejczyk zaangażowała się... w samorządową kampanię wyborczą. Jednak nie w Olsztynie - gdzie mieszka - ale w Olszewie-Borkach, małej miejscowości koło Ostrołęki. Tam na wójta gminy kandyduje jej kuzyn Karol Jędrzejczyk.

Joanna Jędrzejczyk, zawodniczka słynnej federacji UFC, pojawiła się wczoraj w Olszewie-Borkach na spotkaniu swojego kuzyna Karola z mieszkańcami gminy. Karol Jędrzejczyk jest jednym z czterech kandydatów na wójta gminy.

Bardzo miło mi tu gościć, ta gmina nie jest mi obca. Ja od małego pamiętam, że każde wakacje spędzałam tutaj z chłopakami, bo  nasi rodzice są braćmi. Karol wspomniał o wielu rzeczach, ale nie wspomniał najważniejszego. Jest młodym, ambitnym człowiekiem. Ciężką pracą można osiągnąć bardzo wiele, nieważne w jakim wieku jesteśmy i z jakiej miejscowości pochodzimy.

- mówiła podczas spotkania z mieszkańcami gminy.

Komplementowała też swojego kuzyna mówiąc, że jest on odpowiednim człowiekiem na stanowisko wójta.

Karol jest młodym człowiekiem, doktorantem prawa, będzie tym wójtem, bo ja w to bardzo mocno wierzę. Jest managerem, o niego się biły największe firmy, jeżeli chodzi o Polskę. Nie prowadzi interesów regionalnie, tylko na arenie europejskiej i światowej w tak młodym wieku. Dlaczego? Bo za tym nazwiskiem idzie przede wszystkim wiedza i doświadczenie.To nie są tylko obietnice. To człowiek, który jak postawi sobie zadanie, to je zrealizuje, chociażby miał nie spać kilka nocy

- dodała. 

Z takim wsparciem o sukces może być łatwiej, ale wyborcza walka nie będzie łatwa. Wójtem chce zostać również obecnie rządzący Krzysztof Szewczyk, kandydatka PiS Aneta Larent i kolejny z kandydatów niezależnych - Andrzej Rybakiewicz.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

O czym świadczy odwołanie szczytu V4 z Izraelem? Premier Morawiecki nie ma wątpliwości

/ premier.gov.pl/

  

- Ważna decyzja o przesunięciu spotkania z Izraelem pokazuje, że Grupa Wyszehradzka jest jednością i nie ma wśród nas zgody na bezpodstawne, rasistowskie ataki na żadnego z partnerów - stwierdził premier Mateusz Morawiecki.

Planowany na dziś i jutro szczyt Grupy Wyszehradzkiej w Jerozolimie został odwołany po tym, jak Morawiecki odwołał wyjazd polskiej delegacji do Izraela. Zamiast szczytu V4 w Jerozolimie mają odbyć się rozmowy dwustronne z udziałem szefów rządów pozostałych krajów V4.

[polecam:https://niezalezna.pl/259352-szczyt-v4-w-izraelu-odwolany-powod-interweniowal-premier-polski]

Decyzja polskiego premiera o odwołaniu wyjazdu polskiej delegacji do Izraela to skutek niedzielnej wypowiedzi p.o. izraelskiego ministra spraw zagranicznych Israela Katza, w której stwierdził on, że było "wielu Polaków, którzy kolaborowali z nazistami", przywołując w tym kontekście słowa byłego premiera Izraela Icchaka Szamira, iż "Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki". W związku ze słowami Katza do polskiego MSZ została wezwana w poniedziałek ambasador Izraela w Warszawie Anna Azari.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl